В сучасному суспільстві багато батьків привчають своїх дітей до правильного розподілу коштів і їх економії з самого дитинства. Для цього багато хто з них оформлює кредитні картки для своїх дітей. Які переваги цього рішення розповість ця стаття.

Кредитна картка, оформлена для дитини, що навчається в одному з учбових закладів країни має ряд переваг :

  • Це зручно і безпечно. Відправляючи дитину до школи, батьки повинні забезпечити дитину грошима на проїзд, харчування, для здачі грошей у батьківський комітет і багато чого іншого. Відправляючи школяра з пристойною сумою в кишені, існує вірогідність втрати грошей або їх крадіжки. Гроші на пластиковій картці позбавлять батьків від зайвих переживань і забезпечать збереження грошових коштів.
  • Матеріальна підтримка дитини на відстані. Часто трапляється так, що дитина виявляється далеко від батьків будь то виїзні змагання, навчання в іншому місті, виїзна шкільна екскурсія або поїздка на канікулах в табір. Наявність кредитної картки у дитини виконає роль деякої страховки при раптовій необхідності в грошах, навіть коли батьків немає поруч.
  • Фінансова обізнаність. Отримавши в користування кредитну картку, дитина з самого дитинства починає розуміти і освоювати такі фінансові інструменти розрахунків, як термінал, банкомат, вчиться розраховуватися за допомогою картки. Ці навички безперечно будуть корисні в сучасному житті і знадобляться в майбутньому.
  • Фінансова дисципліна. Давши в руки дитині власну картку, і поклавши на неї відповідальність самостійно регулювати витрату коштів, які їй нараховуватимуться в обмеженій кількості і зі встановленим проміжком часу, батьки допоможуть навчити дитину правильно розподіляти кошти і їх економити. Багатьом дітям окрім освоєння навички розподілу і економії грошових коштів йде на користь постановка мети, на яку він накопичує свої заощадження і у результаті домагається поставленого перед собою завдання, купуючи велосипед, ролики і ін.

В Україні кредитні картки оформляються для дитини від 6 років. Для оформлення з документів потрібний паспорт одного з батьків дитини і його ІПН.