Які умови кредитів готівкою надаються в українських банках і який банк пропонує найнижчу ставку на кредит готівкою розповість ця стаття.

На яких умовах видаються кредити готівкою розбирався Prostobank.ua. Заданими параметрами кредитних програм стали кредити готівкоюв національній валюті строком на два роки. Як виявилося, такі кредити станом на 5 вересня надаються 20 банками в Україні. На підставі проведеного дослідження був складений рейтинг кредитів готівкою.

Найвигіднішою пропозицією вказаного сегменту кредитування стала програма "Еко оселя" від "Укргазбанку", яка передбачає реальну ставку за кредитом наличными в 27,12% річних, враховуючи разову комісію в 3 %. За цією програмою страхування не потрібне, а аванс складе від 10 % загальної суми кредиту.

Друге місце рейтингу дісталося Полтава-банку, який надає кредит готівкою під 32 % з разовою комісією в 2%. Вимога до авансу не виставляється, а страхування вимагається і складе 3% від суми.

На третьому місці рейтингу програма "VIP+" від Кредобанка, яка зайняла високу позицію в рейтингу завдяки відсутності разових і щомісячних комісій, вимог до оформлення страховки і авансу, з процентною ставкою 36,99%.

Четверту і п'яту позицію рейтингу зайняли Укрсоцбанк і Альфа-Банк, які видають кредит готівкою за 59 хвилин під 35% річних. Додатково виставляється вимога оформлення страхування у розмірі 0,10% від суми кредиту. Вимог до авансу не виставляється, разової і щомісячної комісії немає.

Заслуговують на увагу і кредит готівкою, який надає Банк Кредит Дніпро. Зайнявши шосте місце в рейтингу банк пропонує кредит з реальною процентною ставкою 46,24% (річна ставка 0,01% + щомісячна комісія 1,99% від суми + страховка 0,2% від суми).

Сімку найбільш вигідних пропозицій по кредитах готівкою завершує Credit Agricole, ставка по кредиту в якому складе 9% річних за наявності щомісячної комісії в 1,7% від суми і страховки в 2% від суми.