Щоб оцінити свої шанси на отримання гарантованого кредиту доцільніше завчасно визначити рівень своєї кредитоспроможності. У цій статті ми розглянемо, від чого залежить кредитоспроможність позичальника і як її поліпшити.

Кожна фінустанова, що видає кредити, оцінює здатність позичальника повернути кредит відносно його матеріального забезпечення і дисципліни. Одним з головних параметрів, що формують портрет позичальника є дані в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Тому, вивчивши заздалегідь свою кредитну історію в УБКІ, кожен позичальник може реально оцінити свої шанси на отримання кредиту у банку. Раз на рік кожна людина може відправити безкоштовний запит за своїми даними в УБКІ, що дозволить регулярно стежити за їх достовірністю і якістю кредитної історії.

Окрім кредитної історії кредитоспроможність позичальника залежить від наступних складових:

  •  рівень регулярного доходу;
  • загальна вартість активів позичальника;
  • борги по кредитах;
  • співвідношення суми кредиту і рівня заробітку.

Щоб поліпшити свою кредитоспроможність в першу чергу варто потурбуватися про борги по старих кредитах. З ними необхідно розпрощатися якнайскоріше. Вирішити питання в стислі терміни і одночасно підняти свій кредитний рейтинг допоможе сервіс онлайн кредитування "Кредити онлайн". Тут видаються кредити навіть при поганій кредитній історії і за наявності боргів. Перша позика оформляється під 0,01% і дозволить просто і швидко вирішити питання із старими боргами. Погасити позику, отриману в режимі онлайн, необхідно впродовж 30 днів. Для погашення можна використати як онлайн-сервіси, так і термінал або касу банку.

Багаторазове успішне виконання кредитного договору в МФО дозволить швидко реабілітувати себе в якості благонадійного позичальника і заслужити шанс схвалення кредиту на велику суму у банку.