Попри те, що пенсіонери відносяться до самих дисциплінованих і відповідальних людей, отримати кредит їм не так просто, як молодій людині. На яких умовах видаються кредити пенсіонерам в Україні, і де швидко отримати гарантовану матеріальну допомогу розповість ця стаття.

Щоб отримати кредит кожен позичальник при зверненні за кредитом у банк надає певні гарантії повернення позикових коштів. Гарантіями найчастіше виступає стабільний дохід, підтверджений відповідною довідкою від працедавця, застава майна або порука забезпеченої людини.

Пенсіонери належать до категорії ризикованих вкладень банку, а значить банки неохоче видають їм кредити. Важливою складовою в процесі ухвалення рішення банком про видачу кредиту має дохід пенсіонера. Пенсіонер, що продовжує працювати з отриманням щомісячної заробітної плати має великі шанси отримати кредит у банку.

У тому випадку, коли єдиним доходом є пенсія, гарантувати повернення кредиту може заставаа, якою може виступати цінне майно.

У усіх перерахованих випадках звернення за кредитом окрім наявності гарантій треба витратити деякий час для збору документів, що підтверджують їх наявність, а саме довідки про доходи, документів, що визначають право власності на заставне майно і багато іншого. Після подання усіх необхідних документів банк витрачає відносно тривалий час для обробки заявки на кредит і ухваленні рішення по ній. В середньому процес може затягнуться і до декількох тижнів.

У тому випадку, коли гроші потрібні швидко і пенсіонер позбавлений можливості чекати і збирати документи альтернативним варіантом стане швидкий кредит для пенсіонера за допомогою онлайн сервісу "Кредити онлайн". Кредити оформляються просто, видаються швидко, а схвалення дістає велика частина тих, що звернулися.