Пластикова карта Gold MasterCard є одним з найпопулярніших банківських продуктів для привілейованих клієнтів. На яких умовах видаються такі карти в українських банках розповість ця стаття.

Інформація зібрана на підставі аналізу, що проводився Prostobank.ua. За станом на 31 серпня "Золоту" карту видають 23 банки. Більшість умов користування картою Gold окрім вартості випуску карти передбачають нарахування комісії за зняття готівки, а також за річне обслуговування карти.

Найкращі умови по карті Gold MasterCard надає Альфа-Банк Україна. Клієнт банку отримує абсолютну вигоду, оформляючи карту, враховуючи її безкоштовний випуск, безкоштовне річне обслуговування, а також відсутнысть комісій за зняття готівки, включаючи і зняття з банкоматів інших банків.

Другим в рейтингу кращих пропозицій по "Золотій" карті став Райффайзен банк Аваль, який надає безкоштовний випуск і обслуговування карти. Платним є лише зняття готівки - 5 грн плюс 1,5% від суми за зняття готівки в іншому банку.

Третє місце рейтингу займає Конкорд Банк, який надає безкоштовне обслуговування карти з відсутністю комісій за зняття. Єдиний платіж при оформленні - випуск карти обійдеться в 50 грн.

Безкоштовне річне обслуговування і відсутність комісії за зняття по карті Gold MasterCard надає Банк VTB, займаючи четверте місце рейтингу. При цьому випуск карти обійдеться в 40 грн, а комісія за поповнення карти складе 1%. Знімати без комісії передбачено тільки в сервісах банку, при знятті готівки в інших банках передбачається нарахування комісії в 1,5% + 10 грн.

Завершує п'ятірку кращих пропозицій по "Золотій" карті ТАСКОМБАНК, який надає безкоштовне річне обслуговування карти і зняття готівки без нарахування комісії. Випуск карти складе 150 грн, а комісія за поповнення карти - 0,5%.