Щоб уберегти власні заощадження від ризику здешевлення багато українців оформлюють банківські вклади. Банк Кредит Дніпро, враховуючи цю тенденцію, продовжує розвивати програму лояльності по депозитах для роздрібних клієнтів.

Останнім часом люди стали економніше відноситися до найдорожчої складової свого життя - до часу. Саме тому багато людей замінили реальні походи у банк, на які раніше витрачалася багато часу, здійсненням фінансових операцій через інтернет. В умовах, що склалися, Банк Кредит Дніпро прагне розвивати свої можливості через онлайн-сервіси. Так, тепер серед ряду привабливих пропозицій банку, таких як вигідні онлайн кредити, переказ коштів, з'явилася і вигідна програма лояльності по депозитах, оформлених в режимі онлайн через Free Bank.

На відміну від оформлення депозиту в одному з відділень банку, коли мінімальні суми вкладів вимірюються тисячами гривень, оформити вклад в онлайн режимі можна починаючи від 500 грн. Аргументом, що грає на користь интернет-банкінга, також є додаткова надбавка по процентній ставці в розмірі до 0,5%. При оформленні депозиту можуть бути передбачені один з двох варіантів виплати відсотків - щомісячний або у кінці терміну. Найбільшу вигоду можна отримати при виплаті відсотків у кінці терміну, коли ставка складатиме 16,5%, а термін вкладу може складати від 7 місяців з можливістю продовження.

Користуватися інтернет-банкінгом можна не лише через комп'ютер, а і за допомогою смартфону, закачавши мобільну версію Free Bank. Щоб почати користуватися інтернет-банкінгом Банку Кредит Дніпро необхідно оформити онлайн-заявку на дистанційне банківське обслуговування або звернутися  до одного з відділень банку для підписання відповідного договору.