Кредитний портфель Банку Кредит Дніпро продовжує рости. Позитивна динаміка збільшення об'єму роздрібного кредитування фіз.осіб помічена за підсумками минулих місяців поточного року.

Про це повідомляє Prostobank.ua.

Станом на початок серпня об'єм роздрібних кредитів готівкою для населення склав 193 млн. грн В порівнянні з торішніми показниками об'єм кредитування вказаного сегменту збільшився удвічі.

Причиною такого переконливого розвитку кеш-кредитування у банку стало надання високого рівня сервісу для клієнтів, широкого вибору кредитних пропозицій з доступними умовами кредитування і вручення щедрих подарунків у рамках участі в акціях. Однією з найбільш чисельних акцій стала "Телевізор в подарунок до кредиту". В результаті її проведення щасливими володарями обіцяних телевізорів стали більше семи сотень клієнтів банку.

Отримати кредит від Банку Кредит Дніпро сьогодні просто і швидко. Найбільш зручним способом кредитування є оформлення кредиту в режимі онлайн. Банк видає кредити від 3 тисяч до 200 тисяч гривень. Без довідки про доходи надаються кредити готівкою до 50 тис.грн. У разі надання довідки про доходи кредит готівкою може складати до 200 тис. грн Пільговий період кредитування у банку складає до 55 днів. Кредит може бути оформлений в режимі онлайн без зайвих витрат часу і при мінімальній кількості документів, що надаються. Для повернення позикових коштів клієнтам банку надається широкий вибір каналів погашення у вигляді терміналів, каси або інтернет-банкінгу.