Багато людей вважають кредит в МФО, кредитною кабалою, на яку можуть усвідомлено йти лише люди безперечно низького рівня забезпечення, яким ймовірно відмовлять у банківському кредиті. Насправді це не так. Кредит в МФО може стати корисним вкладенням і принести багато позитивних моментів.

Часто відбувається так, що для того, щоб придбати яку-небудь дорогу річ або вкласти гроші у бізнес людина потребує фінансової підтримки банку і прагне отримати кредит. Одним з вирішальних критеріїв відбору позичальників для банку є якість його кредитної історії. Саме тому під сумніви в схваленні кредиту потрапляють як люди з поганою кредитню історією так і ті, які її зовсім не мають.

Жодного разу не звертаючись за кредитом, людина не має ніякого досвіду по виконанню кредитних зобов'язань, його кредитна історія порожня, тобто банк не має можливості реально оцінити ризик неповернення позикових коштів і дисциплінованість клієнта.

Вірогідну відмову отримає і позичальник, що має недоліки в кредитній історії. Борги по колишніх кредитах, систематичне порушення термінів виплати платежів - ті відомості в кредитній історії, які є для банків неприйнятними. Таким клієнтам часто відмовляють в кредиті без пояснення причин.

У обох зазначених випадках клієнтові, якому треба добитися схвалення в кредиті у банку, треба забезпечити собі бездоганну кредитну історію. Щоб створити або виправити її успішним досвідом в кредитуванні багато хто звертається за кредитом в МФО. Цей метод дозволяє за короткий проміжок часу і при мінімальних вимогах виконати кредитні зобов'язання по швидких кредитах на невеликі суми, тим самим отримати позитивні відгуки у своїй кредитній історії. Кожен вдало виконаний кредит в МФО може наблизити людину до досягнення кредиту у банку.