Багато українців вже знайомі з можливістю оплати комунальних послуг за допомогою інтернету. Для тих, хто ще не стикався з цим зручним способом оплати, в якості путівника в інтернеті може послужити ця стаття.

Оплата комунальних платежів онлайн це найшвидший спосіб виконання своїх щомісячних платіжних зобов'язань. За допомогою цього способу заощаджуэться час, який раніше витрачався в чергах кас. Плату за комуналку в інтернеті, будь то світло, газ, плата за утримання будинку та ін. можна зробити, знаходячись у будь-якому місці. Навіть якщо людина не в змозі вийти з дому, або знаходиться в іншому місті, питання з погашенням боргу за комуналку в режимі онлайн вирішується в лічені хвилини.

При виборі варіанту оплати комуналки через інтернет існує декілька варіантів виконання платежів:

  1. Оплата рахунку на сайті компанії. Ця послуга надається не усіма компаніями, але деякі постачальники ком.послуг вже передбачають цю опцію.
  2. Оплата комунальних послуг за допомогою інтернет-банкінгу. У якості інтернет банкінгу вибирається онлайн сервіс банку, в якому Ви обслуговуєтеся.
  3. Оплата за допомогою сервісу провайдера, що надає оплату комунальних послуг з будь-якої банківської карти.

Серед ряду онлайн сервісів найбільше визнання отримали сьогодні Приват24, Portmone.com, iPay.uaі EasyPay.

По кількості виконаних платежів в режимі онлайн безперечним лідером залишається Приват24. Сплатити послуги в цьому сервісі не складає труднощів. У особистому кабінеті клієнта регулярно відбувається оновлення інформації про зроблені платежі по комуналці, фіксуються відомості з особових рахунків по газу, воді, електроенергії, інтернеті і ін.

Важливою перевагою цього сервісу є і те, що Приватбанк допомагає розв'язати проблему з недостачею суми на погашення комуналки також в режимі онлайн. Для цього треба оформити кредит на карту від Приватбанку і позбавитися від вірогідності відключення світла, інтернету, телефону і ін.