В принципі, будь-який кредит онлайн, що надається позичальникові банком, можна віднести до категорії споживчого. Сума грошей, узята в позики у банку, йде у клієнта на власні споживчі потреби.

Залежно від власних цілей, позичальник розподіляє гроші, отримані у банку, на різні покупки: автомобіль, квартира, побутова техніка і т. д. Це можуть бути також виплати за різні послуги: медичні, освітні, ремонтні. Але, у будь-якому разі, банки розділяють кредити на різновиді. Так звані споживчі кредити - одна з їх складових. Такі кредити (кредит без довідки про доходи, безвідсотковий кредит, іпотечний кредит, кредит на автомобіль і інші) найбільш популярні серед позичальників.

Розглянемо детальніше функціональні групи кредитів.

Іпотечний кредит. Такий кредит має на увазі надання клієнтом під заставу нерухомості, що придбавалася на кредитні кошти : квартира, дача, гараж і інше.

Автокредит. Такі кредити надають для купівлі автомобіля, мототехніки і устаткування до них. Найчастіше в кредит беруть легкові автомобілі і мотоцикли в онлайні.

Споживчий кредит. Ця група включає велику класифікацію:

  • вид забезпечення зобов'язань клієнта;
  • приналежність кредитованого предмета до категорії товарів і послуг;
  • швидкість і зміст процедури кредиту - експрес-кредити, звичайні кредити;
  • терміни надання - короткострокові, середньострокові і довгострокові.

Споживчий кредити онлайн- це кредит для придбання необхідних предметів споживання. Цей кредит часто беруть не лише для придбання великих товарів, але і для купівлі таких, як мобільні телефони, планшети, побутова техніка і т. д. Такий кредит має дві форми: надання банком позики на покупки необхідних товарів і послуг або через кредитні карти.

Споживчому кредиту, як і будь-якому іншому, супроводять великі комісії і відсотки. Проявляйте відповідальність і прибігайте до кредиту лише у разі термінової необхідності купівлі тієї або іншої речі або плати за послугу.