Покупка техники на взятый кредит онлайн
Зараз фінансові установи і торгові точки пропонують узяти в кредит багато товарів: квартиру, автомобіль, одяг, посуд, меблі і т. д. Магазини, що продають побутову техніку, також не виключення. Пропозиції потенційним клієнтам можуть поступати найрізноманітніші: кредит без довідки про доходи, кредит без першого внеску, безвідсотковий кредит і т. д.

Чи варто придбавати побутову техніку кредит онлайн? Чи існують безвідсоткові кредити? Боїмося Вас розладнати, але таких немає. Давайте розберемося. Банки дають кредити людям заради відсотків. Фінансовій установі не вигідно давати свої гроші в позики без заохочень при їх поверненні у вигляді відсотків. А повинні платити ці самі відсотки саме позичальники.

Безвідсотковий кредит вигідний банку як і будь-який інший. Річ у тому, що ці відсотки ховаються під високими комісіями, платою за оформлення договору, витратами банку на ряд процедур для ведення кредитування і т. д. Є і інший варіант - за Вас платить продавець. Але це теж маловірогідно, адже в даному випадку продавцеві теж не вигідно віддавати свої гроші. З такої причини ціна на кредитований товар підвищується. Виходить, що відсотки за так званий безвідсотковий кредит входять у вартість купівлі.

Наведемо невеликий приклад видачі безвідсоткового кредиту в одному з магазинів побутової техніки. На ціннику товару вказуються дві ціни: звичайна (велика) і друга (акційна). Різниця між цифрами досить значна. Якщо придбавати товар наличными, то можна отримати його за меншою, акційною ціною. При оформленні кредиту - за звичайною вартістю. Це означає, що продавець робить велику знижку за умови придбання товару наличными. Але і тут є каверза. Після оформлення кредиту банк повинен перерахувати суму грошей на рахунок продавця за три дні. Мається на увазі те, що продавцеві все одно яким чином з ним розрахується покупець. Ця елементарна пастка у вигляді різниці в ціні робиться для того, щоб заманити потенційного покупця. У цю ціну вже включені відсотки по оплаті кредиту. Акційна ціна - це звичайна ринкова вартість товару.

Багато хто з нас побоюється кредитів. Люди часто думають, що будуть обдурені. Також лякає можлива значна переплата. Якщо орієнтуватися в кредитних справах, знати усі "плюси" і "мінуси", то боятися нічого. У будь-якому разі за товар доведеться переплатити. Але, вибравши відповідні для Вас умови по кредиту, Ви можете заплатити по мінімуму.