Кредит за 15 минут онлайн в Украине

Сьогодні завдяки розвитку сучасних технологій, а також в силу збільшеного темпу життя населення все більшої популярності набувають кредити онлайн. Купити побутову техніку, зробити ремонт в квартирі, та і просто дотягнути до наступної зарплати: усе це можливо завдяки швидким кредитам онлайн.

Отримати кредит за 15 хвилин онлайн в Україні не так вже складно. На ринку представлений широкий вибір таких пропозицій.

Переваги таких кредитів очевидні:

  • найголовніша перевага - це висока швидкість розгляду заявки і ухвалення рішення;
  • зручність - не потрібно йти у банк, щоб оформити заявку і так далі;
  • безпека - інформація, відправлена до банку, буде доступна тільки працівникам, які працюватимуть з вашою заявкою;
  • ви можете подати заявки відразу в декілька організацій, не витрачаючи на цей додатковий час і зусилля.

Кредити за 15 хвилин надають як банки, так і спеціалізовані мікрофінансові організації.

У чому особливість кредитів за 15 хвилин онлайн?

1) Мінімальний пакет документів. Як правило, клієнтові досить паспорта. Хоча іноді може знадобитися додатковий документ, що засвідчує особу (наприклад, водійське посвідчення або закордонний паспорт), в окремих випадках також може знадобитися довідка про доходи від організації-працедавця.

2) Для того, щоб отримати кредит за 15 хвилин, вам не треба притягати поручителя або шукати запоруку. Сама форма кредиту не припускає забезпечення по ньому.

3) За швидкість потрібно платити. Вартість таких кредитів завжди висока, і це недивно. Адже видаючи вам кредит на таких пільгових умовах, банк або МФО несуть на собі колосальні риски. Усі риски закладаються в процентній ставці, яка значно вище за ставки за звичайними кредитами.

4) Термін і сума кредитування широко варіюються. Якщо мікрофінансові організації пропонують в основному короткий термін кредитування від 15 до 30 днів, то деякі банки пропонують кредити онлайн на термін аж до 60 місяців. По сумах також: середні пропозиції по МФО - від 100 до 3000 гривен, по банках - до 100 000 гривен.

5) Бажаний вік позичальника в основному від 20 років.

6) Кредит онлайн – споживчий кредит, але його відносять до нецільових кредитів, тому не потрібно підтвердження його цільового використання, як у випадках з іпотечним кредитом або автокредитом.

Економте ваш час, сили і гроші! Скористайтеся нашим сайтом для вивчення і порівняння усіх пропозицій по кредитах за 15 хвилин онлайн в Україні.

Для того, щоб, отримати такий кредит, вам потрібно буде заповнити заявку по найцікавіших для вас пропозиціях банків або МФО. У найкоротші терміни ваша заявка буде розглянута, після чого ви зможете отримати кредит.