Кредит онлайн не выходя из дома

Ще нещодавно ніхто не міг собі уявити, що за допомогою інтернету можна буде купувати товари, оплачувати комунальні платежі і навіть брати кредит онлайн не виходячи з будинку. Зараз цим нікого не здивувати.

Згадайте, скільки усього треба було зробити раніше, щоб отримати кредит. Відпроситися з роботи, об'їхати декілька банків, поговорити з кредитними консультантами, зібрати пакет документів, ще раз відпроситися з роботи, ще раз об'їхати декілька банків, віддати документи на перевірку, декілька днів або тиждень чекати рішення банку, а потім повторити усю ту ж процедуру для отримання кредиту. А якщо ви забули якийсь документ або банк запросив якісь додаткові документи і уточнення? Скільки часу, зусиль і нервів витрачено на пробки і черги, бесіди з кредитними експертами.

А тепер представте іншу ситуацію. Ви сидите у себе удома в затишному кріслі, в руках димить ароматна кава. Ви, неспішно і без всяких нервів, вивчаєте кредитні пропозиції банків і мікрофінансових організацій, потім заповнюєте заявки до тих установ, пропозиції яких здалися вам найпривабливішими. Відповідь не змусить себе довго чекати. У банків і МФО, що пропонують кредити онлайн, відпрацьовані програми аналізу подібних заявок, тому час розгляду складе від 10 хвилин до декількох годин. Подумайте, скільки усього корисного і хорошого ви встигнете зробити, якщо не витрачатимете час на даремні дії і очікування!

Окрім зручності отримання кредиту і швидкості розгляду заявок кредити онлайн ще мають ряд переваг:

  • не потрібно забезпечення у вигляді запорук або поручительств;
  • часто банки, які займаються кредитами онлайн, пропонують своїм клієнтам сучасні мобільні сервіси. Завдяки ним ви зможете легко, швидко і не виходячи з будинку здійснювати погашення відсотків і самого кредиту;
  • спрощений пакет документів для отримання кредиту;
  • по більшості кредитних програм онлайн не вимагається підтверджувати свою платоспроможність (не треба оформляти довідки з роботи і так далі).

В той же час слід розуміти, що кредит онлайн має і ряд недоліків:

  • ставки за кредитами онлайн завжди вищий, ніж по звичайних кредитах, що пояснюється більш високим ризиком невозрата таких кредитів банку. Відмітимо, що не йдеться про попереднє схвалення банком онлайн заявки звичайного кредиту, після якого у будь-якому разі необхідно приносити у банк повний пакет документів, і дотримуватися умов звичайних кредитних пропозицій.
  • суми по кредитах онлайн, як правило, порівняно не великі, що також пояснюється підвищеним ризиком для банку.

Таким чином, отримати кредит онлайн не виходячи з будинку сьогодні цілком можливо. Скористайтеся нашим сайтом для вивчення кредитних пропозицій і дійте!