Кожен, хто хоч раз займався оформленням кредиту, знає, який це трудомісткий і довгий процес. Треба оббити пороги декількох банків, знаходитися в декількох чергах, вести довгу бесіду з кредитним фахівцем, червоніти, відповідаючи на його каверзні питання про наявність інших кредитів, і, у тому числі про багато інших суто особистих речей.

Потім заповнити безліч документів, форм і заяв. Причому в кожному банку свої вимоги до оформлення цих документів, варто зробити хоч одну помилку, і все доведеться починати наново. Окрім цього необхідно зробити копії цілої кіпи документів : паспорт, трудова книжка і так далі Потім довго чекати відповіді банку про підсумки перевірки, і не факт, що результат буде позитивний, а маса енергії, сил і часу вже витрачена.

До недавнього часу все було, дійсно, саме так, але зараз з розвитком сучасних інформаційних і банківських технологій, ситуація кардинально змінилася. Сьогодні у багатьох банках і мікрофінансових організаціях можна подати онлайн заявку на кредит. Подання онлайн заявки на кредит - це легко! Дійсно, легко. Судіть самі.

Необхідні умови: наявність комп'ютера або планшета з виходом в інтернет і 15 хвилин вільного часу.

Крок 1. Вивчити пропозиції банків і МФО по кредитах.

Порада: вивчати кредитні пропозиції зручно на нашому сайті, де зібрані усі варіанти кредитування онлайн. Завдяки цьому, ви витратите мінімум часу на вивчення і отримаєте максимум користі.

Крок 2. Вибрати декілька найкращих варіантів.

Порада: Звертайте увагу на ефективну процентну ставку за кредитом. Саме на підставі ефективної процентної ставки можна здійснювати порівняння вартості кредитних продуктів. Зверніть увагу, чи є комісії за видачу кредиту або за зняття готівки і так далі. Крім того, важливим чинником є варіативна каналів погашення кредиту і відсотків по ньому.

Крок 3. Заповнити заявки на отримання кредиту по вибраних варіантах.

Як правило, у формах заявок не вимагається вносити велику масу інформації. Найчастіше, це контактні дані, інформація про наявні кредити, бажані параметри кредиту (термін, сума) і деякі інші дані на розсуд банку. Заповнення усієї заявки не займе у вас часу більше, ніж декілька хвилин. Рада: Чесно і повно відповідайте на усі питання анкети, це забезпечить для вас найбільшу вірогідність схвалення кредиту.

Крок 4. Дочекатися рішення банків і МФО, і вибирати зі схвалених варіантів найбільш відповідний для вас.

Порада: Відповідально віднесіться до вибору, адже після остаточного ухвалення рішення і оформлення угоди, змінити вже нічого буде не можна. Як бачите, заявка на кредит онлайн - це легко. Не витрачайте час даремно, використайте, дійсно, ефективні рішення.