Кредит - это хорошо или плохо?
На сьогоднішній час найзручнішим вважається кредит без довідки про доходи. У багатьох з нас з'являється перед очима велика спокуса здійснити давні мрії, після того як щодня бачимо реклами про кредити. Але найчастіше не замислюємося над тим, що після взяття в борг суми у банку, що можуть виникнути великі проблеми навіть з-за маленької суми.
 
В даний час більшість людей скаржаться на безгрошів'я, великі фінансові проблеми, сімейні проблеми, щодо яких не можуть повернути банківський борг після його взяття. Але слід знати, що якою б серйозності і складнощі не були проблеми, через яку не виплачується кредит, не стають причиною від позбавлення повернення кредиту. У банківських правах, є така возможност, як передати документи по кредиту, за який не повертається борг до суду. Навіть якщо і виплачується він щомісяця, хоч і часткової сумою з відсотками, то все одно не уникнути суду.
 
І не варто сподіватися на те, що вдасться зменшити свої відсотки, тому, що це основна зі складових за якими банк видає кредити - це вигода. Банки не можуть видавати кредити без відсотків, вони можуть тільки скидати відсотки на окремий рахунок, які рано чи пізно прийдеться заплатити.
 
Ось тому-що не було ніяких непорозумінь, перш ніж підписати договір про кредит потрібно прочитати його уважно, перевірити на правильність складання договору з витримкою правових норм. Це в першу чергу буде на користь позичальника, що б в майбутньому не виникали ніякі питання.
 
І ось для прикладу, які проблеми були у людей, які брали кредит, але з якихось причин виникли непорозуміння з банками. Наприклад, якщо взяв кредит, а потім не в змозі його оплатити, то спочатку нараховуються відсотки, потім приходить лист про повідомлення, про те, що справа передається до суду, після чого житло, в якому ви живете повністю передається в заставу банку і буде під запорукою до тих під поки не погаситися борг повністю, та ще й можуть приходити люди з банку в будинок і продавати все що завгодно з дому, що б погасити відсотки. Навіть якщо так буває, що позичальник помирає, то кредит переходить на його спадкоємця. Тому яка б ситуація не була все одно потрібно платити.
 
Тому перед тим як брати гроші в борг у банку, подумайте, а чи потрібно піддавати проблем не тільки себе, але і членів своєї сім'ї. Рішення буде залежить тільки від кожного з вас.