Ощадбанк получил средства на финансирование агросектора

У Ощадбанку нова кредитна угода. В результаті, банк отримав транш кредитних коштів від компанії Cargill Financial Services International, Inc. Його загальна сума склала майже 30 мільйонів доларів США.

Про це стало відомо із заяв прес-служби банку.

Процентна ставка за кредитом, в порівнянні з тією, що діяла по кредитах, які були погашені в нинішньому році, була значно зменшена.

У повідомлення прес-служби говориться, що "засоби, притягнені строком на один рік, будуть спрямовані на фінансування експортно-імпортних операцій клієнтів Ощадбанку - виробників сільськогосподарської продукції і на придбання ними виробничого устаткування". Засоби притягнули строком на один рік.

Заступник голови правління Ощадбанку Ірина Земцова повідомила, що співпраця між банком і компанією взаємовигідна, і триває упродовж вже декількох років. Це свідоцтво довіри до державного банку з боку великих приватних іноземних інвесторів, якими є компанія Cargill, навіть при низьких кредитних рейтингах країни. Ощадбанк використовуватиме ці засоби в першу чергу для фінансування вітчизняного аграрного сектора - важливої і дуже перспективної галузі української економіки.

Варто відмітити, що, Національний банк України 16 травня опублікував на офіційному сайті показники фінансової діяльності банків за минулий рік. Ощадбанк увійшов до п'ятірки найзбитковіших банків України, його втрати склали 12,3 млрд. грн.