Список кредитних пропозицій, які пропонують банки, на сьогодні такий широкий, що може задовольнити потреби практично кожного клієнта.

Основними видами банківських продуктів є споживчі кредити, готівково-безготівкові, кредитні карти, іпотека. Але це лише основні кредитні пропозиції, насправді, їх значно більше.

Проте на кредитування під заставу майна клієнта, більшість банків реагують негативно. Хоча це єдина можливість отримання грошей для багатьох клієнтів. Але умови кредитування під заставу вигідніші, ніж кредити на загальних підставах. Такі кредити банки можуть надавати підприємствам, приватним підприємцям.

Банк не уточнює мету позики, таким чином, надає повну свободу розпорядження засобами. Наприклад, втілення бізнес ідей. Майно, яке знаходиться у банку в заставі дозволяє не думати про можливі ризики.

Один з найбільш зручних варіантів - надавати в заставу автомобіль. Щоб отримати кредит під заставу авто, треба бути не молодше за 21 рік і не старше 60 років. Багато банок готові видати кредит і літнім людям, але за умови залучення додаткового поручителя. Як додаткову умову, одержувач має бути громадянином України, мати прописку в регіоні, де є хоч би одно відділення або філія фінансової установи. Позичальник повинен підтвердити працездатність (стаж на поточному місці роботи - від 4 місяців). Клієнт повинен надати банку мінімум два контактні телефони для зв'язку. Бажано, стаціонарні домашній і робочий телефони.

У банків приблизно однакові умови до переліку документів, відмінності незначні. Передусім, потрібний паспорт громадянина України. В якості ще одного документу повинно бути щось, що засвідчує особа клієнта (військовий квиток, водійське посвідчення, закордонний паспорт, пенсійне посвідчення), ксерокопія трудової книжки, довідка про доходи. На момент видачі кредиту клієнт повинен працювати, копію трудової книжки необхідно завірити у працедавця. Якщо позичальник приватний підприємець, то він повинен надати офіційний звіт бухгалтерії за останні три періоди. Це звіт про прибутки і збитки, баланс. Також потрібна податкова декларація.

Загальна для усіх умова - паспорт технічного засобу (автомобіля), що віддається в заставу на отримання кредиту. Цей документ також є строго необхідним. Оцінку стану, вартість автомобіля здійснюють безкоштовно фахівці банку.

В якості автомобіля під заставу банки приймають зарубіжні моделі легкових авто молодше 5 років або моделі вітчизняного виробництва молодше 3 років. Існують спеціальні кредитні програми для вантажної, будівельної, спеціальної техніки. Але це рідкість.