Банки пропонують своїм клієнтам усе більш різноманітні види кредитів.

Один з що найактивніше розвиваються останнім часом являється кредит на розвиток сільського господарства, власного фермерства.

У багатьох банків на сьогодні є свої чітко розроблені програми по кредитуванню сільського господарства. Вони вже встигли зайняти стійку позицію на ринку банківських послуг. Не дивно, сільське господарство - невід'ємна частина української економіки, що забезпечує її активний розвиток.

Фінансові установи надають ефективну підтримку своїм клієнтам, що бажають отримати кредит на розвиток сільського господарства.

Пільгові сільськогосподарські позики можна оформити на 2 роки, щоб виконати поточні фермерські потреби, сезонні роботи. Витратити такий кредит можна на купівлю посадочного матеріалу для ремонту агрегатів і машин, які використовуються при виконанні робіт на землі. Кредитні кошти можливо також використати для придбання паливно-мастильних матеріалів, на купівлю живлення для тварин і птахів, на добрива, на купівлю молодого поголів'я худоби і ветеринарних препаратів.

Оформлення інвестиційного сільськогосподарського кредиту допоможе початкуючому фермерові. Отримані кошти можна направити на купівлю необхідного устаткування і техніки для роботи. Інвестиційний кредит можна використати для закупівлі елітної худоби або транспорту. Оформляють такі кредити на 3-5 років, залежно від призначення і розміру.

Щоб стати учасником такої програми кредитування, потрібно мати сільське господарство, постійний доход, ліквідне майно, необхідні документи для ведення бізнесу. Передусім, треба визначитися з розміром необхідної суми. Якщо кредит оформляє позичальник пенсійного віку, то йому необхідно надати поручителя, в ролі якого повинен виступити один з його родичів.