Управлінням своїми коштами онлайн вже давно нікого не здивуєш. Будь-хто через інтернет з будь-якої точки світу без особливих зусиль, самостійно може перераховувати гроші з карти на карту різних банків, оплачувати рахунки і покупки впродовж декількох хвилин.

В Україні ця послуга вже давно і успішно розвивається і набирає оберти - з кожним днем все швидше і швидше. Мільйони гривень щодня переводять українці онлайн, саме тому сьогодні актуальним стає питання безпеки, вигідності і швидкості здійснення переказів.

Грошові перекази Platon - це сучасний, зручний, а головне вигідний онлайн сервіс з рядом переваг:

Доступність - послугами сервісу можуть скористатися усі утримувачі карт Visa і MasterCard випущеними усіма банками України - 24 години в добу, 7 днів на тиждень.

Зручність і простота - без черги у банку, без заповнення бланків, самостійно, прямо з дому, можна здійсити переказ коштів на карту будь-якого українського банку, у будь-яку точку України і світу

Мінімальна комісія на перекази - при переказі на суму до 1 000 грн комісія складе 1% + 5грн; на суму від 1 001 грн до 5 000 грн - 0,85% + 3 грн; якщо ви будете перераховувати суму від 50001 грн до 10 000 грн, то сплатите 0,65% + 2 грн комісії, і при переказі від 10 000 грн - 0,5%+1 грн. Тобто чим вище сума переказу, тим нижче комісія

Безпека - Platon спільно зPayment Card Industry Data Security Standard (PCIDSS), Verified by Visa, Master Card Secure Code гарантує безпеку усіх грошових маніпуляцій.

Швидкість переказу - гроші на карту отримувача у більшості випадків перераховуються миттєво.

Служба підтримки - якщо у вас виникають запитання, як здійснити платіж, чи ви не можете, по якимось причинам, провести гроші, чи система показує помилку - служба підтримки Platon оперативно, професійно і чемно допоможе у вирішенні будь-якого питання.

Контроль за проведенням операцій - ви завжди можете отримати квитанцію по транзакції, для цього вам тільки треба відмітити відповідне поле «галочкою» та вказати свій email. Одразу після успішного закінчення переказу вам на зазначену пошту прийде лист з квитанцією. Також отримувач коштів може отримати;sms - повідомлення про нарахування коштів на карту, для цього достатньо тільки зазначити контактний номер телефону отримувача.

Ліміти по переказам з карти на карту - максимальна сума одного переказу (включаючи комісію) дорівнює 25 000 грн. На день ліміт на переказ для карти відправника складає 30 000 грн. 25 переказів можна вчинити з однієї карти на добу, і 100 переказів за календарний місяць.

Акція - усі перекази, до 2.11.90 автоматично приймають участь ущотижневому розіграші 50 поповнень мобільного рахунку на суму 100 грн.

Перекази коштів з карти на карту за допомогою сервиса Platon незамінна і вигідна послуга для ведення бізнесу, для швидкого і безпечного переказу грошей на карти партнерів, клієнтів, постачальників, для миттєвої грошової підтримки рідних і близьких, для оплати рахунків, покупок, послуг, погашення заборгованостей по кредитних картах.

Для грошового переказу вам необхідно знати:

  1. 16 цифр номеру вашої карти; дату закінчення дії карти, вона вказана на лицьовій стороні карти; CVV код, це три останні цифри на зворотному боці карти.
  2. 16 цифр номеру карти одержувача.
  3. Суму переказ.
  4. Ваш номер телефону, для отримання коду підтвердження транзикації.

Більше інформації про послуги сервису Platon ви можете знайти на сайті/