Київський апеляційний господарський суд відмовив російському "Ощадбанку" в задоволенні позовних вимог до "Ощадбанку" і Державної служби інтелектуальної власності України.

Рішення Київського апеляційного господарського суду було прийняте 21 вересня. Суд не задовольнив скаргу у справі про дострокове припинення дії свідоцтва України на знак для товарів і послуг "Ощадбанк" українського "Ощадбанку".

Апеляційна скарга була подана на рішення господарського суду Києва, яким суд раніше відмовив "Ощадбанку" в задоволенні позовних вимог до "Ощадбанку" і Державної служби інтелектуальної власності України.

Раніше, 27 травня "Ощадбанк" подав позов про дострокове припинення дії свідоцтва України на знак для товарів і послуг "Ощадбанку". У серпні "Ощадбанк" програв суд за торгову марку "Ощадбанк".

У повідомленні про рішення говориться, що спільно з юридичним департаментом клієнта юристи агентства зібрали належні докази, що підтверджують використання торгової марки в рекламі, в діловій документації, в Інтернеті, а також під час пропозиції до надання послуг.

Патентно-юридичне агентство відмічає, що представники позивача намагалися переконати суд, що надані докази не є належними, а використання торгової марки було недобросовісним.

У свою чергу, апеляційна інстанція погодилася з аргументованою і переконливою позицією юристів агентства про необґрунтованість затверджень позивача. Таким чином, "Ощадбанк" відстояв своє право на торгову марку "Ощадбанк" на території України.

Нагадаємо, що УНІАН повідомив, в листопаді 2014 року дочірній банк "Ощадбанку Росії" в Україні змінив назву на "Ощадбанк". Після цього державний "Ощадбанк" подав позов до Господарського суду Києва про незаконне перейменування дочірнього банку "Ощадбанку Росії" в Україні в "Ощадбанк".