Багато українців за останні декілька років перейшли на купівлю товарів в інтернет-магазинах. Особливу увагу привертають іноземні сайти з представленою різноманітністю товарів високої якості за доступною ціною.

Реальні магазини, які розташовані по українських містах, не позбавлені різноманітності товарів і виробників. Проте ціни в магазинах в порівнянні з інтернет-магазинами набагато завищені. Особливо це стосується закордонних товарів, коли ціна на річ піднімається у декілька разів. Це пов'язано з урахуванням податку, оренди приміщення під магазин, оплати праці персоналу магазину і ін.

Щоб заощадити гроші і не переплачувати багато звертаються за купівлею в інтернет-магазини, де представлений широкий асортимент товарів за демократичними цінами.

Але є у цього шопінгу і зворотний бік медалі - тривалий час доставки і її вартість. Часто, щоб отримати товар з іноземного сайту, найпопулярнішими з яких є магазини з Китаю, доводиться чекати близько місяця. Інші ж іноземні магазини з продажу брендових речей з Америки, Італії і ін. пропонують високу вартість доставки. На вартість посилки впливає її вага.

Щоб відшукати найбільш вигідну пропозицію за ціною на певний товар в інтернеті краще всього звернутись до спеціальних інтернет-ресурсів, на яких оцінюються пропозиції відразу декількох інтернет магазинів. Такими сайтами є http://www.pricegrabber.com/, http://www.google.com/products та ін.

Дізнатися про якість товару, його вид і відповідність картинкам в інтернеті допоможуть сайти, на яких онлайн-покупці діляться відгуками про зроблені покупки. Для таких цілей можна використати сайт http://www.buzzillions.com.

Багато іноземних інтернет-магазинів продають свою продукцію тільки за умови стовідсоткової передплати за товар. У такому разі покупець має бути забезпечений достатньою наявністю коштів на банківській карті.

Вирішити питання з недоліком коштівна карті допоможе послуга онлайн кредитування. Впродовж 15 хвилин бракуючу суму на карті можна отримати, оформивши кредит на зручній кредитній платформі "кредит онлайн". Тут представлений широкий вибір компаній, які надають швидкі кредити на карту при мінімальних вимогах до позичальника.