Кредитування є однією з основ нинішньої економічної системи.

Приватні громадяни, бізнес, найбільші компанії, навіть країни нині успішно кредитуються, платять процентну ставку, повертають борги, нерідко проводять і реструктуризацію позик.

Між тим, для приватних осіб проблемою може стати навіть традиційне отримання позик. Звичайно, найбільш затребуваною фінансовою послугою є можливість отримання миттєвої позики готівкою.

Як отримати кредит за годину?

Одна з них - кредитна карта. Процедура отримання кредитної карти, в цілому, не відрізняється від процедури отримання звичайної карти для проведення платежів. У банку потрібно оформити деякі документи, дочекатися доки пройде декілька днів для завершення процедури і активації карти з певним лімітом кредитування. Як правило, ліміт вибирає сам клієнт, але є можливість його установки і періодичною зміною самим банком. З моменту закінчення цієї процедури, у клієнта в розпорядженні з'являється засіб для зняття грошей за допомогою банкоматів, здійснення платежів в звичайному магазині, світовій мережі. При цьому можуть бути використані і кредитні кошти, наявні на рахунку.

Завдяки цьому, з'являється можливість отримання кредиту не те що за годину, за секунду. Це, звичайно, дуже просто, швидко і зручно. Але не варто забувати, що відсоток за кредит при цьому 12,5-42% на рік.

Необхідність здійснення купівлі товарів, послуг значної ціни є типовою причиною звернення до послуги споживчого кредиту. Кредит без довідок і поручителів для таких цілей можна отримати в самій фінансовій установі або, приміром, в торговому центрі, де є представники банку. Швидкість ухвалення рішень кредитною установою складає від 20 хвилин до декількох днів, річні відсотки - 10,8 - 22%.

Швидкий кредит надають і приватні особи. Але не варто бездумно спокушатися їх послугами, тому що вони безмежно настирні при труднощах з поверненням позики і ставка просто велетенська - 33-110% річних.

Є організації по мікрофінансуванню. У них найчастіше займають дуже маленькі суми, а відсотки у них вищі, ніж у банку. Людей до них притягають швидкість видачі позик.

Таким чином, найбільш комфортним варіантом кредиту без довідок і поручителів є банківська кредитна картка.