Кредит под 0% Moneyveo: осеннее предложение от которого вы не сможете отказаться

Компанія Moneyveo оголошує суперакцію "Кредит під 0%*" для своїх нових клієнтів. Щедра золота осінь дарує свої плоди в якості урожаю, підпала під загальний вплив і компанія Moneyveo, він дарує своїм клієнтам шанс вирішити усі свої фінансові труднощі і здійснити давно задумані плани.

Якщо ви є новим користувачем компанії, то можете оформити кредит  скориставшись акцією «Кредит під 0%*». Для це треба в режимі онлайн оформити кредит на офіційному сайті компанії з 13 по 31 грудня поточного року. У рамках акції ви можете узяти 3000 гривень на тридцять днів без відсотків, заплативши всього 18 гривень за оформлення. Компанія робить усе можливе, щоб задовольнити усі потреби своїх клієнтів, основний напрям її діяльності - надання доступних кредитів по мінімальних процентних ставках. Наближаються новорічні свята і адміністрація, по проханнях користувачів, вирішила продовжити термін дії акції. Тільки у Moneyveo можна отримати практично безкоштовний кредит.

Як взяти участь в передноворічній акції від Манивео:

Якщо кредитна ставка складає 0,02% в день, то вона вважається нульовою. Якщо ви станете новим клієнтом компанії і оформите кредит до 31 грудня, то можете взяти участь в цій безпрецедентній акції. Якщо новий клієнт компанії, то для вас доступна сума в 3000 гривен, строком на 30 днів. Сума користування кредитом за цей період складає не більше 18-ти гривен. Для отримання кредиту необхідно:

  • зайти на офіційний сайт компанії і натиснути кнопку "Отримати кредит";
  • на інтернет ресурсі заповнити заявку і відправити її;

  • після ухвалення рішення оформити договір;

  • отримати кредитну суму на банківську карту.

Для отримання кредиту вам потрібний лише паспорт. Кожен клієнт компанії повинен знати, що сервіс онлайн кредитування ніяких прихованих додаткових комісій не стягує. Окрім паспорта необхідно мати ИНН, банківську картку і доступ в інтернет. Скористайтеся акцією, яку організувала компанія для своїх нових клієнтів, не упустіть свій шанс.Повністю гарантована надійність сервісу компанії, яким вже користуються тисячі клієнтів. Клієнтська база сервісу постійно розширюється, що свідчить про велику довіру до компанії і її сервісу. Звертайтеся в компанію і самі переконайтеся в цьому.

Кредит под 0% Moneyveo