За підсумками дослідження умов кредитних карт строком на 3 роки була визначена мінімальна процентна ставка, рівна 39,16%.

Дослідження проводилося Prostobank.ua в сорока провідних банках. За результатами роботи за станом на 12 липня кредитні карти на три роки надають вісім банків, серед яких були визначені кращі пропозиції за величиною реальної процентної ставки. Ми розглянемо п'ятірку найбільш вигідних з них.

Вісімку кращих кредитних карт на трирічний термін очолила пропозиція від Правекс-банку, яка пропонує випуск кредитної карти з системою Visa або Master Card. Реальна ставка по картах банку складає 39,16% річних, включаючи нарахування комісії за зняття готівки у розмірі 5%. Максимальний кредитний ліміт по карті може досягати до 300 тис. гривень.

Другу сходинку рейтингу займає кредитна карта від Мегабанк з реальною процентною ставкою в 40,53%. Комісія тут трохи менше, їм в попередній пропозиції (4%), а ось процентна ставка вища - 38%. Кредит надається до 24,999 тис.грн.

Третьою найбільш вигідною пропозицією стала кредитна карта від Universal Bank Monobank. В даному випадку реальна ставка складає 40,93%.

Четверте місце рейтингу з кредитною картою Універсальна Visa Classic/Master Card Standart по праву зайняв Приватбанк. Процентна ставка по кредитних картах тут складає 43,2%, комісія за зняття -4%. Суми, доступні для кредиту коливаються в межах від 300 грн до 50 тис. грн..

П'ятою кредиткою, на яку варто звернути увагу, є програма від Райффайзен Банку Аваль Fishka. При користуванні кредитною картою банку клієнт оплачує реальну процентну ставку у розмірі 46,89% (ставка - 45%, комісія за зняття - 3%). Доступна сума від 5 тис. до 50 тис. грн