Передове ділове видання "Бізнес" провело дослідження, присвячене складанню щорічного рейтингу "Фінансовий Оскар". Восени 2016 року фінансова установа "Forward Bank" увійшла до п'ятірки кращих банків номінації "Кращий кредитний продукт".

У рамках проведення дослідження, були підведені підсумки за перші півроку 2016 року. Експерти з'ясували, які банки можна вважати кращими в наданні конкретних фінансових послуг для населення і бізнесу. Подати заявку у банк можна  тут.

Насамперед, редакція видання "Бізнес" провела аналіз роботи фінансових установ, тенденції їх розвитку у сфері залучення депозитів, кредитування і нарощування активів. На основі дослідження був складений перелік з фіналістами рейтингу.

Після, для забезпечення максимальної об'єктивності рейтингу, виданням було задіяно компетентне жюрі. У суддях були представники банківськими, страховими, інвестиційними, експертними сфер.

Дослідники зробили висновок, що до активізації кредитування не привели ні надмірна ліквідність, ні відчутне зниження процентних ставок. Це пов'язано з тим, що ряд проблем, що є принциповими для банківського сектора, досі не вирішений. Найбільш значимі з проблем - це задовільність банківського капіталу і захист прав кредитів. Позитивну динаміку по об'ємах кредитування продемонстрували одиниці. Автокредитування і іпотека практично відсутні, тому головним поштовхом, опорою для зростання залишається споживче кредитування.

Заступник голови Правління "Forward Bank" Дмитро Яковлєв прокоментував це. Він сказав, що в нетривалому найближчому майбутньому, роздрібне кредитування може виступити основним рушійним механізмом для забезпечення швидкості зростання доходів. Якщо конкретно говорити про "Forward Bank", то фінансова установа займається видачею кредитних карт, кредитів готівці. Верхня межа по них одна з найбільших на ринку - 200 тисяч гривень.

Варто відмітити, що ПАТ "Банк Форвард" (Forward Bank) є комерційним банком, фокус уваги якого націлений на роботу з приватними українськими клієнтами.

За станом на 1 жовтня 2016 року активи банківської установи склали 1 мільярд 833 мільйони 981 тисяча гривень. Регулятивний капітал - 384 мільйони 426 тисяч гривень, зареєстрований і не зареєстрований статутний капітал - 544 мільйони 771 тисяча гривень, кошти фізичних осіб - 958 мільйонів 694 тисячі гривень, а кредитний потрфель - 1 мільярд 376 мільйонів 372 тисячі гривень. Банк "Forward Bank" відноситься до групи банків з іноземним капіталом.