Лідером українського ринку швидких кредитів незмінно залишається компанія "ШвидкоГроші".

Мікрофінансова організація рятує в складних життєвих ситуаціях, коли потрібні гроші до зарплати або необхідно терміново вчинити купівлю, а брати гроші у борг у родичів і знайомих - не варіант. Звернутися в "ШвидкоГроші" - бездоганне рішення для отримання швидко грошей у будь-якому з відділень.

Легко розгубитися від великої кількості реклами кредитних продуктів, різноманітності пропозицій і кредиторів. Але, звернувшись в організацію "ШвидкоГроші", можна бути упевненим, що про Вас потурбуються і обслужать швидко і якісно.

В якості кредитора, компанія відрізняється великою мережею відділень по усій Україні, простими умовами кредитування, чудовим обслуговуванням.

"ШвидкоГроші" 11 листопада відмітив свій День народження - вже 6 років відмінної роботи на ринку фінансових послуг. Компанія пропонує отримання грошей на будь-які потреби, не вимагаючи поруку, застави, довідок про доходи і інших складнощів.

Компанія ніколи не зупиняється на досягнутому, розвиваючись, наближаючись до досконалості!

Саме тому 2016 рік ознаменувався рядом нововведень. Цього року було відкрито більше сорока відділень. Причому в Прилуках, Бердянську, Фастові і Коростені раніше не було відділень, компанія продовжує освоювати нові регіони, щоб ставати ближче до клієнтів.

Для того отримання позики вистачить тільки двох документів: паспорти громадянина України і ідентифікаційного коду. Кредити видають навіть тим людям, які працевлаштовані не офіційно. А погасити позику тепер простіше: це можливо вчинити зручними для клієнта частинами. Плата за користування стає менше, при більше ранньому поверненні кредиту.

Не в усіх є час прийти у відділення "ШвидкоГроші", щоб отримати гроші. Саме тому запущена нова послуга - "кредит онлайн". Клієнти можуть отримати гроші прямо з дому, все, що необхідно - мати доступ до мережі Інтернет. Гроші можуть бути перераховані на карту, або їх можна забрати готівкоюу відділенні.

В усіх бувають фінансові труднощі, а "ШвидкоГроші" дозволяє їх ефективно вирішити!