Виходячи з результатів роботи в третьому кварталі поточного року "OTPGroup", міжнародною фінансовою групою зафіксований скоректований прибуток 172,9 мільярдів форинтів (роком раніше 103,6 мільярдів форинтів).

Такий позитивний стрибок пов'язаний з поліпшенням показників у українського і російського дочірніх банків, згідно інформації Незалежної асоціації банків України.

Вклад українського дочірнього банку стає усе більш значним, і темпи нарощування прибутку не зменшуються. Серед усієї групи лише російський онлайн-банк "Touch Bank" зареєстрував негативний фінансовий результат.

Материнський банк в Угорщині і Український дочірній банк показали в квартальному численні самі вражаючі результати збільшення депозитного портфеля, - 4% і 3% відповідно. При тому, що загальний кредитний портфель "OTP Group", який був скоректований з урахуванням змін валютних курсів, за третій квартал поточного року збільшився в квартальному численні на 1%. З початку року приріст портфеля МСБ і великого корпоративного портфеля склали відповідно 11% і 9%. В той же час, роздрібний кредитний портфель показав в якійсь мірі скорочення споживчого кредитування (0,4%), а також скорочення іпотечного кредитування з початку року на цілих 3%.

Групою за третій квартал поточного року була збережена стійка позиція капіталізації і ліквідності. Валовий ліквідний резерв склав 7,6 мільярдів євро, збільшившись на 0,8 мільярдів євро.

Про багато що говорить вже те, що "ОТП Банк" за останні два роки пережив безліч потрясінь і економічну кризу, при цьому залишившись одним з найбільших вітчизняних банків, престижних лідерів фінансового сектора. Він представлений на фінансовому ринку України вже 18 років.