Представники "Платінум Банку" (Київ) заперечують те, що брали участь в угоді відносно купівлі банку "Михайлівський" перед його визнанням неплатоспроможним.

Про це в понеділок, 21 листопада навіть було поширено офіційну заяву.

У коментарі банка відзначається, що поширювана інформація про передбачувану купівлю не відповідає дійсності, в останній рік не було злиття, поглинання або купівлі нових активів з учасниками фінансового ринку в "Платінум Банку".

Чутки поширилися через заяви раніше власника мережі з продажу побутової техніки і електроніки "Ельдорадо", один з акціонерів "Михайлівського" Віктора Поліщука в ході телепередачі "Шустер Live". Він сказав про продаж банку "Михайлівський" "Платінум Банку", а конкретніше - його власникові Борису Кауфману за 200 мільйонів гривень.

Віктор Поліщук заявив, що ці гроші використали, щоб погасити його кредити в "Михайлівському", і він передав 19 травня банк "чистим", з усією командою і головою на чолі в "Платінум Банк". Глава правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко 19 травня став головою правління "Платінум Банку".

Раніше стало відомо, що 23 травня поточного року Нацбанк визнав "Михайлівський" неплатоспроможним, повідомивши, що ще 23 грудня 2015 року фінансовій установі був присвоєний статус проблемного із-за ризикової діяльності. А 20 травня 2016 року банком були проведені операції, що збільшили навантаження на Фонд гарантування з 1,6 мільярдів гривен до 2,6 мільярдів гривень. Вдень раніше, 19 травня Поліщук заявив, що продає свою контролюючу долю (92,5%) ТОВ "Экосіпан", якому належить 100% банку "Михайлівський", групі інвесторів-фізичних осіб, жоден з яких не отримав більше 10%. Цю інформації відбили в державному реєстрі, проте, зараз бенефіціар банку знову Поліщук.