Сергій Тігіпко отримав офіційний дозвіл Антимонопольного комітету України на купівлю "Універсал Банку", який є складовою міжнародної фінансової групи "Eurobank" (Греція).

Про це стало відомо з рішення комітету, опублікованого на його сайті. У повідомленні йде мова про дозвіл фізичній особі, яка є громадянином України, Тігіпком Сергію Леонідовичу через компанію "Bailican Limited" (місто Нікосія, Кіпр), опосередковано придбати більше 50 відсотків акцій "Універсал Банку" (Київ, Україна).

На сайті Антимонопольного комітету також повідомляється, що Тігіпком отриманий дозвіл на придбання опосередковано, через компанію "T.A.S. Overseas Investments Ltd" (місто Нікосія, Кіпр), більше 50 відсотків акцій страхової компанії "Aegon Life Ukraine" (Київ, Україна), яка входить до міжнародної страхової групи "Aegon" з центральним офісом в Гаазі (Нідерланди).

"ТАСкомбанк" раніше носив назву "Бізнес Стандарт" (місто Київ). Він належить Сергію Тігіпку, працює на ринку 17 років, з 1989 року. По ситуації на 1 жовтня 2016 року банк займають 25ю позицію за об'ємом активів серед 100 працюючих банків.

Слід зазначити, що в січні 2016 року Національним банком України прийнято рішення підрозділяти банки за новими критеріями на чотири групи. Раніше банки ділили на групи відповідно з розмірами активів. За новими критеріями передбачені наступні групи: банки з державною долею (держава в них володіє долею 75%, що перевищує), банки іноземних банківських груп (банки, власниками контрольних пакетів акцій в яких є іноземні банківські установи), група I (банки, доля активів яких складає більше 0,5% активів банківської системи), група ІІ (банки, доля активів яких складає менше 0,5% активів банківської системи).

Виходячи з нової класифікації, "Універсал Банк" відноситься до I групи банків. Туди також увійшли дванадцять фінансових установ ("Альфа-Банк", "Схід", "Діамант", "Кредит Дніпро", "Мегабанк", "Південний", "Платінум Банк", "ПриватБанк", "Прокредит", "ПУМБ", "Хрещатик", "Фідобанк").