Усі метушаться, готуються до свят, вибирають подарунки для своїх близьких і друзів. Недаремно усі поглинені турботами, адже скоро Новий рік, Різдво - улюблені для багатьох людей свята.

Сервіс "Moneyveo" вирішив не залишитися в стороні від прийдешніх подій, і відмітити свято по-своєму. Співробітники сервісу підготували приємний сюрприз для своїх клієнтів: з 19 грудня цього року по 15 січня наступного, діє  акція «Moneyveo дарує свято».

У позначений період, кожен клієнт, що оформив кредит в сервісі "Moneyveo", автоматично стає учасником безпрецедентної акції і у нього з'являється можливість випробувати долю і своє везіння в суперрозіграші призів. Буде вибрано тридцять, так-так, тридцять володарів подарунків!

Половина переможців - 15 чоловік, стануть володарями 70% знижки на річну ставку за кредитом, ще 7 чоловік отримають знижку 90% на річну ставку за кредитом, п'ятьма людьми пощастить отримати 0% кредит на увесь рік! Правда, непогано? Далі більше. Головний приз отримають відразу 3 людини, і це - 10 тисяч гривень!

Відбудеться розіграш призів після завершення дії акції. Переможців визначать з участю і безпосереднім спостереженням експертної комісії, звернувшись за отриманням достовірних і чесних результатів до допомоги сервісу-генератора випадкових цифр "random.org".

Не варто упускати такий шанс - стати власником вигідних знижок на круглий рік або ж просто грошового призу, адже шанси рівні, і є у кожного учасника акції!

Оголошені імена переможців будуть 17 січня 2017 року.

Примітка. Фраза "0% кредит" має на увазі ставку 0,02% в день від суми кредитування. Знижки 90% і 70% мають на увазі дисконт на діючу ставку за кредитами.