Майже половина нового керівництва націоналізованої фінансової установи є колишніми менеджерами банку.

Прес-служба фінансової установи повідомила сьогодні, 26 грудня, що в новому складі правління "ПриватБанку", який перейшов в державну власність, майже 50% колишніх менеджерів.

У повідомленні вказано, що вони можуть забезпечити стабільну роботу банку спільно з провідними фахівцями ринку, продовжуючи кращі традиції найбільш сучасного, найбільшого банку країни.

Олександр Шлапак - голова правління "ПриватБанку" підкреслив, що багатотисячний колектив банку відкриває сьогодні нову сторінку свого розвитку як надійної, народної установи.

Олег Сергєєв призначений першим заступником голови правління. Він буде відповідальний за розвиток системи обслуговування корпоративних клієнтів, малого бізнесу, розширення програми по мікрокредитуванню підприємців "КУБ", співпраця з торговими мережами.

Раніше він був керівником Західного регіонального управління "ПриватБанку", також був одним з керівників інших українських банків.

Олександру Дубровіну довірили систему по управлінню банківськими рисками. На сьогодні він, безперечно, один з кращих в Україні фахівців з розвитку банківської сфери.

Олексія Шабана призначили керівником роздрібного бізнесу "ПриватБанку". Він пропрацював більше 20 років в "Приваті". Останнім часом він був главою напряму по обслуговуванню індивідуальних VIP- клієнтів.

Сергій Харітіч призначений членом правління банку, а також керівником "Центру електронного бізнесу", напрями по роботі з "Big Data". З моменту створення лабораторії інновацій "ПриватБанку" він працював там.

Олексій Береговий тепер є членом правління банку і відповідає за розвиток служби безпеки "Приватбанку", юридичний напрям, службу фінансового моніторингу. У нього є вражаючий досвід керівництва відповідними підрозділами.

Олександр Дрелинг - відповідальна особа за розвиток Back - office, інформаційних технологій і "ПриватМаркет".

Галина Пахачук - керівник казначейства і куратор інвестиційного бізнесу.

Валентина Ярмоленко - головний бухгалтер, а керівник напряму "аудит" - В'ячеслав Ветлужский.