Рівень споживчої інфляції за 2016 рік близький до прогнозного рівня, який позначив Національний банк.

Минулого року споживча інфляція істотно знизилася до цільового рівня, який був позначений Національним банком України. Так цільовий рівень був 12%, а показник склав в грудні 12,4%. Про це стало відомо 11 січня від прес-служби фінансового регулятора.

Стрімке уповільнення інфляції минулого року сталося, в першу чергу, із-за фундаментальних чинників. Це демонструє зниження базової інфляції до 5,8%. Також важливе значення зробило незначне зростання цін на сирі продукти харчування. Основними чинниками зростання цін сталі підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і подорожчання палива.

Зменшенню рівня базової інфляції, інфляційного тиску сприяють помірна фіскальна, монетарна політика, зниження інтенсивності військового конфлікту в зоні проведення антитерористичної операції, а також вторинні ефекти чинників з боку пропозиції продуктів харчування в сирому вигляді.

У повідомленні говориться про посилення ролі облікової ставки, її зваженому зниженні впродовж 2016 року, зусиллях уряду містити в цільових межах фіскальний дефіцит. Завдяки усім цим чинникам інфляційні і курсові очікування стримували з боку попиту інфляцію.

Ще одним чинником зниження інфляції є помірна волатильність обмінного гривньового курсу. Цей показник фіксувався впродовж більшої частини року завдяки позитивній ситуації на зовнішніх ринках, надходженням від експорту високого урожаю зернових, олії.

За минулий рік ціни на імпортні товари (побутова техніка, одяг, взуття) трохи виросли, окремі товари навіть стали дешевше. Серед них, аудіо-, відеотехніка, устаткування обробки інформації. Знизилося зростання цін на продукти харчування з високою мірою обробки.