Фондом гарантування вкладів фізичних осіб були обнародувані результати інвентаризації активів ПАТ "Банк Михайлівський", формування ліквідаційної маси банка, яка була складена за результатами трьох звітів незалежних оцінювачів.

У повідомленні говориться про те, що за документами вартість активів банку перевищила 5 мільярдів гривень, тоді як незалежними оцінювачами вони були оцінені дешевше в 36 разів.

Виходячи із звітів, які були складені трьома компаніями, які є суб'єктами оцінної діяльності, реальна вартість активів банку не більше 138,13 мільйонів гривень, з них 3,93 мільйони гривень складають кредити, договори відчуження і погашення яких були визнані нікчемними, і які враховуються на позабалансових рахунках банку. Вартість цих активів на папері більше 1,895 мільярдів гривень.

В процесі ліквідації можна продати особисте майно банку : стару комп'ютерну техніку, касове устаткування, банкомати, меблі. Незалежні оцінювачі оцінили це в 30,5 мільйонів гривень. На балансі банку відсутні приміщення і земельні ділянки комерційного призначення. З транспортних засобів є тільки причіп. Майже усі основні засоби є майном до 100 тисяч гривень за одиницю.

Серед інших активів слід сказати про кредитні портфелі фізичних і юридичних осіб. За декілька днів до введення тимчасової адміністрації, була втілена схема, в результаті якої вони були виведені з банку.

Розмір кредитного портфеля юридичних осіб в звітності банку складав 1,477 мільярдів гривень, був оцінений в 59,47 мільйонів гривень. Це тому що майже увесь кредитний портфель юридичних осіб був виведений з банку.

ФГВФЛ відмічає, що, за станом на початок поточного року, вкладники і клієнти ПАТ "Банк Михайлівський" отримали 1 652 мільйонів гривень гарантованого відшкодування.