Кредит до зарплати зручний, коли ви усі зустрічалися з ситуацією, коли до зарплати залишилося ще трохи, а грошей вже немає. Можуть бути різні причини на це: свята, хвороби, відпустка, непередбачені покупки, неправильно розпланований бюджет. Не в усіх є можливість зайняти гроші у когось знайомого або узяти на роботі аванс.

Закономірно, що доводиться займатися пошуком інших джерел грошей. Досить часто в подібних ситуаціях люди звертаються в ломбард. Для того, щоб отримати бажану суму, треба тимчасово розлучитися з цінною річчю. Наприклад, з антикваріатом, ювелірними прикрасами, хутряними, шкіряними виробами, побутовою технікою, електронікою.

В якості застави деякі ломбарди приймають навіть транспортні засоби. У зв'язку з цим, такий вид кредитних організацій має назву автоломбарди.

Практично завжди навіть заклавши якийсь дорогий предмет, позичальник отримує на руки відносно маленьку суму грошей. Під час знаходження речі у позичальника людина не може нею користуватися. Процентна ставка, яку призначає ломбард, частенько буває порівняно високою. Якщо борг не погасити вчасно, застава йде на аукціон.

Інтернет пістрявить пропозиціями негайного отримання грошей. Їх розміщують приватні особи. Вони в той же момент можуть видати необхідну суму під певний відсоток. Проте ризик зв'язуватися з такими конторами досить високий. Про діяльність таких організацій майже нічого не відомо. Ніхто не може дати гарантії, що подальші дії працівників організації, будуть правомірними. У таких кредиторів при високих ставках ще є і приховані платежі. Для повернення своїх коштів приватні особи використовують навіть силові методи.

Банки є вже організаціями, де гроші можна зайняти з мінімальним ризиком. Вони займаються кредитуванням на різні суми. Займаючи там гроші, можна бути спокійними в легальності і безпеці. Але, щоб отримати готівку, треба зібрати солідний пакет документів.

Ще одним виходом з ситуації є організації, які займаються наданням мікрокредитів. Найчастіше вони оформляють маленькі позики від сотні гривень до декількох тисяч.

Оформити кредит нескладно. Це можна зробити навіть вдома, використовуючи онлайн-сервіси, наприклад Манивео.