Кредитная карта или микрозайм в Украине: что лучше выбрать?

Що вибрати мікрокредит або кредитну карту? Мікропозики або кредитні карти - ключові джерела поповнення фінансових коштів для українських фізичних осіб.

Вже з початку 2008 року банківські установи фактично припинили видачу кредитів громадянам, ключовими з яких вважаються іпотечні позики на придбання первинного житла, під заставу нерухомості, кредити на придбання б/у або нових автомашин.

У той же самий час велика частина кредитів, що бралися під заставу особистого майна - фінансові кошти, вживані для поповнення засобів обороту: навчання, ремонт, придбання товарів або лікування, а так само, це був найбільш легкий варіант відшукати засоби на бізнес. Якраз такий формат кредитування був призупинений банківськими установами через світову кризу. До сьогоднішнього ж моменту часу для фізичних осіб доступні позики для придбання нової побутової техніки, кредити на придбання нового житла. Короткострокове фінансування для споживчих цілей доступно у вигляді позик у знайомих або друзів, позики під заставу в ломбарді, мікрокредити в МФО і  кредитні картки.

Що вибрати мікрокредит або кредитну карту?

Якщо ви потребуєте грошових коштів без застави і швидко, а при цьому не можете взяти кошти у знайомих, то у вас є два варіанти: позики до зарплати і банківські кредитні карти. Який же варіант вигідніше і більше підходить для використання. 

Кредитні карти. Це ваш "електронний ключ", що вже точно згодиться в самих різних ситуаціях, і для оформлення кредитного ліміту, і для отримання переказу, і для отримання коштів онлайн через глобальну мережу. Для оформлення картки потрібно надати код ІПН і паспорт. Оформити замовлення на карту можна прямо в режимі онлайн в Інтернеті. Найбільш популярні українські карти у Приватбанку і Альфа-Банку. У момент замовлення можна також оформити кредитний ліміт, з метою оформлення якого необхідно надати довідку про заробіток. У Приваті можна створити кредитний ліміт навіть за допомогою банкінгу Приват24 до суми в 20 тис. грн без довідки про заробіток. А Альфа-Банк без довідки видає суми до 75 тис. грн. Отримати рішення про видачу можна впродовж години, а отримати реально карту за 1-7 днів. Реальна ціна коштів приблизно 40-80 відсотків річних. Величезна перевага - це без процентний період в 55 днів, доступний за умовами кредитування.

Мікропозики. Фінансові кошти, для отримання яких клієнт повинен надати мінімальний пакет документів (паспорт і ІПН). Отримати кошти можна, навіть не виходячи з офісу або дому, при умові наявності у вас банківської картки, або кредит готівкою у будь-якому відділенні фірми (Компаньйон Фінанс, Швидко Гроші, Быстрозайм, Глобал Кредит). На усю процедуру клієнтові в середньому треба витратити 10-20 хв. Хоча сума не така велика до 10 тис. грн, а перша позика ще менша - всього до 3 тис. грн. Популярні фірми, які видають кошти до заробітної плати через мережу — Moneyveo.ua (Манівео), позики CCLoan.ua (ССлоан) и багато інших, які ви відшукаєте на порталі кредит-онлайн.com.

Висновок: Оформіть банківську карту заздалегідь, її наявність допоможе у будь-який момент швидко оформити позику, коли терміново знадобляться кошти.