Компаньон Финанс: кредит на карту и наличными со скидкой 50%

Кредитуватися в Компаньйон Фінанс стало вигідно. Ви отримуєте знижку в 50% при отриманні готівковими і безготівковими коштами - зарахування на карту.

Мікрокредитні компанії вже давно практикують видачу готівки на руки або на карту (у онлайн або оперативному режимі).  Компаньйон Фінанс (КФ) – яскравий представник цього бізнес сектор. Вона здатна видавати суми в діапазоні від 500 до 10000 гривеньна термін 15-180 днів.

Деякі аспекти, що стосуються кредитів Компаньйон Фінанс

В Україні, як і в країнах ближнього зарубіжжя, сервіс-послуги, що дозволяють отримати готівку відразу у відділенні, затребувані і популярні у випадках, коли потрібні фінанси до зарплати. Головним чинником, сприяючим зростанню популярності, є можливість отримати фінансові кошти, маючи в розпорядженні лише паспорт і вказавши номер платника (ІПН) податків. У процентному відношенні більшість представляють ті клієнти, які не мають карти, або не бажають користуватися карткою банку, а беруть кредит готівкою. Хоча заявку на надання кредиту можна оформити і в онлайн-режимі цілодобово, призначивши прийнятний час і дату отримання.

Кредиты на банковскую карту от Компаньон Финанс

Кредитні пропозиції компанії Компаньйон Фінанс:

Ми пропонуємо найзручніші варіанти отримання суми у борг. Для постійних і нових клієнтів завжди працюють умови знижки, які дозволяють значно заощадити в процентному відношенні

  1. Нові клієнти - для них Компаньйон Фінанс передбачає 50% знижку, якщо буде виконано умову замовлення і оформлення кредиту на сайті компанії - ця процедура передбачає отримання промо-коду. Цей код надає право скористатися знижкою на половину (50%) від поточної ставки за кредит, які узгоджуватимуться з умовами, описаними в продукті "Стандартний". Сума при цьому повинна складати готівкою до 3000 гривень. Отримання відбувається у будь-якому найближчому відділенні компанії на повний термін дії цієї акції.
  2. Постійні клієнти - для постійних користувачів послугами передбачена знижка 7%, якщо заявка буде оформлена через наш інтернет портал.

Варіанти кредитних сервісів, де узяти готівку в кредит.

Спершу слід ознайомитися з сайтом Кредит Онлайн, вибрати відповідні умови, а потім перейти на відповідний сайт сервісу для оформлення кредиту. Правильний підбір МФО, потрібний кредит готівкою - означає повний перегляд представленої на сайті інформації. Слід звернути увагц на ті організації, які мають широку мережу філій по країні :Быстрозайм і Швидко Гроши. Адже наявність відділення, яке відразу здатне видати готівку, - це важливий чинник. Для Києва і області цікаві кредити  Глобал Кредит.

Приступати до оформлення слід тільки після повного ознайомлення з умовами договору. Необхідно ясно уявляти суму і термін, на який укладається договір. При виникненні питань за умовами, по погашенню - обов'язково звертайтеся в службу підтримки за роз'ясненнями і уточненнями. Вона доступна цілу добу або в онлайн-чаті на сайті, або по телефону, а також в соціальних мережах. Ми ставимо спілкування з клієнтами на перше місце при роботі і для нас важливий кожен дзвінок.