Не секрет, що безпека клієнтів, якість послуг залишаються для "Moneyveo" на першому місці. У зв'язку з цим, команда компанії прагне розвивати сервіс, і увесь час шукає шляхи для розвитку і поліпшення функціонала.

Не останнє місце займає питання підвищення рівня безпеки в компанії. Так в "Moneyveo" зараз діє багато різних методів по захисту клієнтських даних. Головний документ, який свідчить про високий рівень безпеки, - сертифікат PCI DSS. Це документ є світовим стандартом безпеки. Він був розроблений платіжними системами "Visa" і "MasterCard". На сервісі також використовується захищене з'єднання https. Воно забезпечує шифрування даних, перешкоджаючи перехопленню з боку конфіденційної інформації. Окрім цього, існують інші способи, які допомагають захищати користувачів сервісу від дій шахраїв і інших, нечистих на руку людей.

Ситуацій, які можуть спричинити загрозу передачі наших персональних даних третім особам, не рідкість в нашому повсякденному житті. Навіть коли ми здаємо документи в страхову компанію, туристичному агентові, робимо скани і роздруки документів. Наші документи цілком можуть залишитися на сторонніх носіях в електронному вигляді, вони можуть бути використані в шахрайських цілях зловмисниками.

Деякі клієнти "Moneyveo" знають про те, що за Правилами надання в кредит грошових коштів, співробітники сервісу можуть зажадати завірені копії документів. Для того, щоб додатково захистити користувачів, в компанії іноді просять зробити фото клієнта, де він тримає в руках паспорт, а також надати кодову фразу, яку скаже консультант в службі підтримки.

Такі заходи безпеки сприяють підвищенню рівня захисту клієнтів, збереженню їх особистих даних і безпечному пересуванню грошових коштів.