Під терміном рефінансування онлайн кредитів мається на увазі можливість погашення грошових позик за допомогою оформлення нового кредиту. Метою здійснення фінансової операції такого роду є зниження рівня фінансового навантаження позичальника завдяки збільшенню термінів погашення і зниженню процентної ставки.

Найчастіше, такими послугами прагнуть скористатися жителі Києва, Дніпра, Запоріжжя, Одеси і Харкова. У число міст, на території яких ця послуга вважається досить затребуваною входять також обласні центри України.

Альфа-Банк: Онлайн заявка на кредитную карту Голд

2016 рік ознаменувався тим, що населення з полюванням в цей період користувалося онлайн кредитами чи швидкими кредитами без застави і участі в процесі поручителів. Багато хто вважає привабливим варіант отримання грошей до зарплати в позики у банків, адже це зручна і популярна на сьогодні фінансова послуга. Згідно із статистикою, послуги мікро фінансових організацій були використані, як мінімум 400 000 клієнтами, яким були потрібні гроші для придбання споживчих товарів, здійснення ремонтних робіт, проведення відпочинку або важливих заходів, а також - на лікування. Кращим рішенням буде звернення в  Альфа-Банк або ж до ПриватБанк. Приблизно 10% клієнтів скористалися шансом зайняти гроші з метою проведення рефінансування власної діючої заборгованості, тобто для того, щоб погасити наявний кредит за допомогою оформлення нової позики. Іншими словами рефінансування означає перекредитування.

Здійснення процедури перекредитування мікрокредитів (онлайн позик) робиться з кількох причин. Структура позик така, що вони виконують роль короткочасних кредитів, що зазвичай, надаються на термін до 30 днів. Позичальникові не завжди вдається здійснити погашення боргу, та і придбання послуги пролонгації задоволення "не з дешевих". Одночасно з цим, прострочивши або несвоєчасно погасивши позики у МФО, клієнт обкладається величезними штрафними санкціями, попадання під які не вважається бажаним.

Яким чином добитися вигідного рефінансування кредиту онлайн в Україні?

Завдяки конкуренції, існуючій між мікрокредитними організаціями, фінансові установи прибігають до різних методів залучення нових клієнтів. Кредитні сервіси займаються проведенням акцій, що дозволяють здійснити процедуру перекредитування позичальника на вигідних умовах з метою зниження для нього кредитного навантаження. У число подібних акцій увійшли онлайн сервіси, що мають здатність надати гроші в позики новим клієнтам під 0%. Зазвичай, так називається акція, а насправді позики даються, наприклад, під 0,01% в день, що насправді викликає підвищений інтерес.