Програма "Теплих кредитів" продовжить свою роботу в 2017 році. Тепер в неї включений "ПриватБанк".

Учора, 8 лютого Кабінетом міністрів України було прийнято рішення про продовження на цей рік дії програми по частковій компенсації населенню вартості кредитів на тепломодернізацію, поліпшення показників енергоефективності в житловому секторі України. Про це стало відомо від прес-служби Державної енергоефективності.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сказав, що урядом було продовжено дію популярної програми з "теплого" кредитування на 2017 рік. Був також вдосконалений порядок надання по ньому відшкодування. Українці найближчим часом зможуть використати можливості, що надаються програмою, в повному об'ємі, притягаючи від держави безповоротну фінансову допомогу на проведення заходів по енергоефективності.

Окрім цього розширили список банків-учасників програми. До них, зокрема, включили "ПриватБанк". Савчук вважає, що завдяки цьому вийде посилити серед банків конкуренцію, здешевивши кредити, притягнути більше учасників.

З цих пір вводиться проведення обов'язкового комерційного обліку при проведенні заходів, спрямованих на термомодернизацию у багатоквартирних будинках.

ОСМД так зможуть контролювати фактичне споживання енергетичних ресурсів по будинку, оцінюючи ефективність впровадження енергоефективних заходів. ОСМД для цих заходів, як і раніше, отримуватимуть 40% безповоротної фінансової допомоги.

У 2017 році були внесені зміни в дію програми "теплих" кредитів. Відповідно до них, індивідуальні споживачі отримають можливість залучення кредитів не частіше, ніж раз на рік.

У державному бюджеті України на реалізацію програми виділили в 2017 році 400 мільйонів гривень.