Акция от CCloan - кредит онлайн на карту по 0,01% в день

Акція онлайн: CCloan кредит для банківської карти під 0,01% на день. Кредит CCloan (ССлоан) на банківську карту - це мікрофінансовий сервіс, працюючий в Грузії, Україні, Казахстані.

Сьогодні сервіс своїм клієнтам пропонує популярну послугу - Кредит Онлайн (Гроші до зарплати). Кожен громадянин країни з паспортом, що досяг 20 років, зможе оформити позику до 10 тисяч гривень на свою карту в інтернеті. Грошові кошти оформляються в онлайн режимі. Після підтвердження представленої кредитної заявки вони будуть перераховані всього за 10-20 хвилин.

З 16 січня 2017 року пропонується кредитним сервісом нова акція. Вона дозволяє скористатися кредитними грошима дешевше. Багато онлайн сервісів за своїми умовами кредитування первинним клієнтам пропонують позики з найменшим максимальним кредитним лімітом. ССлоун кредит новим клієнтам надається на суму до 2 тисяч гривень. Усі нові клієнти зможуть узяти необхідні гроші до зарплати і практично без процентних виплат.

Акция онлайн: CCloan кредит для банковской карты под 0,01% в день

Вартість кредитних грошей складе 0,01% на день. При максимальному первинному кредиті це коштуватиме позичальникові всього 6 гривень за місяць.

Акція проводиться спеціально з метою притягнути нових клієнтів, тому досить вигідна для тих клієнтів, яким будуть потрібні гроші терміново без довідок, без застави. Перед оформленням позики ознайомтеся обов'язково з умовами кредитування, а також з відгуками про вибрану компанію. Для отримання моментальної позики в інтернеті, спочатку порівняєте декілька сервісів.

З урахуванням збільшення кількості компаній, що надають послуги з видачі грошових коштів у борг, а також посилення конкуренції сьогодні позики стають все дешевше, вигідніше. Щоб оформити вигідно необхідні грошові кошти використати намагайтеся можливі акційні пропозиції, знижки.

Альтернативні кредитні сервіси

Акція, що проводиться CC loan, може стати альтернативою пропонованим первинним позикам від сервісу Moneyveo (Манівео), що пропонує суму в 3 тисячі гривень по ставці 0,02%. Моментальний кредит на простих і зрозумілих умовах клієнти зможуть оформити у рамках програми MyCredit. Сума тут максимальної позики досягає 30 тисяч гривень (первинний кредит - до 3 тисяч гривень) або ж кредитів до зарплати у рамках кредитної програми від CreditOn Україна. Сума тут - до 15 тисяч гривень на банківську картку, і оформити її можна практично без відмови. Оформити замовлення на гроші можна усього лише в декілька кліків через спеціальні сайти, вибравши відповідні умови за допомогою простого кредитного калькулятора.