Кредитная история Украина: как проверить онлайн бесплатно?

На протязі вже приблизно десяти років в Україні можна перевірити онлайн будь-якого громадянина на якість кредитної історії. На підставі таких даних будь-який банк може зробити висновок про те давати тій або іншій людині кредит або ні. Також було створено спеціальне сховище, в якому і зберігається подібна інформація, та і взагалі усі необхідні дані про клієнта.

Кредитна історія - це свого роду відомості, які поступають в сховище з фінансових установ. У цій історії є уся інформація про фінансові операції цього користувача. Вона систематизувалася і формується у вигляді спеціального звіту. Повною базою усіх кредитних історій володіє організація УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій).

Найчастіше подібна інформація про клієнта потрібна, тільки тоді коли банк збирається дати кредит. А деякі позичальники самостійно намагаються дізнатися про якість своєї історії, для того щоб приблизно спрогнозувати відповідь банку на запит в кредиті. Опанувати таку інформацію можна як безкоштовно, так і за певну вартість.

Кожен громадянин може отримати свою кредитну історію безкоштовно один раз в рік, згідно із Законом України. Для цього необхідно зібрати певні документи і відправити їх за такою адресою: м.Київ, вул. Грушевського, 1-д.

Украинское Бюро Кредитных Историй - проверить онлайн бесплатно

Для здійснення такої процедури вам знадобляться такі документи:

  1. Ксерокопія паспорта, перша і друга сторінка, завірена вашим особистим підписом і датою.
  2. Ксерокопію сторінки паспорта, в якій міститься інформація про місце вашої реєстрації. Її теж варто завірити власним підписом і датою.
  3. Ксерокопія ідентифікаційного коду, з підписом і датою.
  4. І останнє, ця безпосередньо заява, в якій ви пишете про те, що хочете ознайомитись зі своєю кредитною історією. Бланки подібної заяви можна знайти в Інтернеті.

Також можна скористатися і іншими способами отримання кредитної історії, наприклад, відправити платний запит. Його вартість складатиме 45 гривень. Для цього варто ввести свої номер мобільного телефону і дату народження.

Існує також і інші способи, але варто відмітити, що вони мають додаткову вартість. Також якщо ви все-таки наважуєтеся отримати кредитну історію треба обов'язково мати при собі паспортні дані. У тому разі якщо ви збираєтеся відправляти ксерокопії документів поштою їх треба обов'язково завірити підписом поштового співробітника або нотаріусом. Ці послуги оплачує відправник.

Таким чином, ми розглянули деякі способи, по яких можна упізнати свою історію кредитування.