Швидкий кредит буває онлайн на карту або у банку. Хто бажає узяти швидкий кредит на карту без відмови в Україні хоче, щоб він був без відмови.

У житті трапляються непередбачені обставини, коли треба отримати суму грошей за короткий термін. Подорож на відпустку, купівля дорогої речі, затримка виплат на роботі - короткий список причин для звернення у банк за швидким кредитом. Швидке отримання грошей є безперечною перевагою кредиту у банку.

Швидкий кредит - рішення проблем з грошима!

Можна узяти гроші у родичів, знайомих, але у них не завжди є можливість позичити. А коли сума велика, то тоді оформлення кредиту у банку стає ідеальним варіантом. Оптимальним варіантом є традиційний кредит.

Традиційний кредит

Для отримання традиційного кредиту позичальник повинен відвідати офіс банку особисто для заповнення анкети, або скористатися послугою онлайн. У анкету вноситься особиста інформація про потенційного позичальника. Особиста анкета повинна максимально повно розкривати інформацію про позичальника банківським службовцем. Клієнт банку обговорює бажану суму, яку йому необхідно отримати в короткий термін. Клієнтові необхідно надати довідку про доходи, завірену юристом, щоб довести свою платоспроможність співробітникові банку.

Довідку про доходи необхідно надавати при узятті в кредит великої суми грошей, при невеликих сумах співробітники можуть не вимагати довідку.

Розглядати надану інформацію банк буде від 15 хвилин до 7 днів. До розгляду кожного випадку співробітники підходять виключно індивідуально. При отриманні позитивної відповіді від банку, позичальникові досить залишити свій підпис і забрати гроші в касі. При відмові можна оформити швидкий кредит, або кредит - online.

Швидкий кредит

Перевагою швидкого кредиту є швидкість розгляду заявки і зручність оформлення договору. Для швидкого кредиту не потрібна, завірена юристом, довідка про доходи, поручителі. Видача готівки відбувається в найкоротші терміни. Недоліком такого виду кредиту буде більший відсоток, ніж у звичайного кредиту.

Причина підвищення відсотка при швидкому кредиті

Високий відсоток при швидкому кредиті обумовлений відсутністю гарантії про порядність, платоспроможності позичальника. Отже, банк піддається ризику. Для мінімізації ризику банк і підвищує процентну ставку при оформленні швидкого кредиту.