Оформлення заявки на кредит в усі банки відразу можливий, але є невеликі нюанси. Вирішити проблему можна за допомогою заповнення заявки на кредит відразу в усі банки вашого міста.

Так або інакше, кожен може зіткнутися з такою ситуацією, коли необхідно отримати кредит, але декілька банків підряд відмовляють в його отриманні. Особливо неприємні ті ситуації, коли просто не можна тягнути з отриманням кредиту - він потрібний тут зараз. І вирішення цієї проблеми вже є.

Вирішити проблему можна з допомогою  заповнення заявки на кредит відразу в усі банки вашого міста, а також в організації, що займаються мікрофінансуванням. Сподіватися на моментальне рішення вашої проблеми не варто, оскільки при нульовій або навіть негативній історії, кредит не буде виданий. Якщо ж з кредитною історією все гаразд, той або інший банк у будь-якому разі схвалить заявку на кредит.

Сервісів, що займаються відправкою заявок на даний момент дуже багато, тому краще всього педантично віднестися до вибору сервісу, який би був зручний у використанні і працював з найбільшим числом банків з максимально вигідними програмами кредитування. До таких сервісів відноситься і наш - "Кредиты Онлайн".

Вибравши найбільш відповідний майданчик, можна приступити до заповнення заявки в універсальній для усіх банків формі і після чого необхідно підтвердити її відправку.

Після завершення розгляду відправленої заявки, з майбутнім клієнтом зв'яжуться фахівці з банків, що відгукнулися, бажаючи продовжити з ним співпрацю оформлення і подальшого прийняття кредиту.

Після перевірки усіх зібраних клієнтом документів, кредит отримає попереднє схвалення і зрештою можна прийти в офіс і продовжити роботу для остаточного схвалення.

Окрім споживчого кредиту, клієнт може отримати кредит на карту або мікропозику за допомогою відповідної заявки, проте отримані кошти будуть значно меншими і видаються тільки для невідкладних потреб.

Так або інакше, цей метод працює і можливо зможе допомогти в реалізації вашої мрії, як наприклад купівля квартири. Також така можливість буде особливо актуальна для тих, хто зіткнувся із найважчими ситуаціями.

Результати про прийняття або відмову вашої заявки можна дізнатися через декілька днів, дочекавшись дзвінка від фахівця із зацікавленого банку. Для тих, кому терміново потрібний кредит, реалізована відправка смс повідомлень з результатами. Уся процедура займає лічені хвилини.