Онлайн кредитование в Украине

Онлайн кредитування - це отримання грошей через Інтернет швидко, якісно і без особливих формальностей. Цей вид кредиту в Україні вже широко розвинений.

Частіше такі кредити беруться не як споживчий кредит, а цільовий- під які-небудь конкретні бізнес-операції в мережі. Тому особливістю онлайн-кредитування є те, що від вас не зажадають в обов'язковому порядку довідки про доходи, зате найімовірніше поцікавляться метою позики. Переваги цього виду кредитування - швидкість розгляду заявки, відсутність необхідності особистого відвідування банківської установи з усіма необхідними цього довідками. Звідси - заощадження вашого часу, можливість подати заявку на онлайн-кредитування в декілька фінансово-кредитних організацій відразу.

При схваленні банком заявки за гранично короткий термін оформляється кредитна карта. У онлайн-кредитуванні існує зручний сервіс веб-банкингу, коли отримані електронні кошти для зручності можна вивести на свій електронний рахунок (карта, гаманець). Втім, ніщо не перешкодить вести розрахунки і з позикової карти, але також можливий кредит готівкою у банку.

У онлайн-кредитуванні є малопривабливі особливості. Оскільки від вас потрібно мінімум документів для отримання онлайн-кредиту, позичальник намагається максимально мінімізувати свої ризики наданням кредиту на недовгі терміни і під пристойні відсотки. Також існує ризик злому ваших платіжних даних хакерами, розсекречення ваших персональних даних, завантажених в мережу при оформленні позики. Ще нюанс - комісії. Їх беруть усі платіжні системи буквально за будь-який переказ.

При заповненні онлайн заявки на кредитування від вас знадобиться заповнення анкети, де вказуються особисті дані і платіжна система, якою ви користуєтеся. При цьому банк дістає доступ до вашої кредитної історії. При неповерненій вчасно позиці інтернет-банкінг здатний зіпсувати клієнтові кредитну історію, або подати його дані в колекторну контору.

Які онлайн-кредити можна отримати?

  •  Мікрокредит (до 75 000 гривень). Споживчі кредити з великими відсотками і на мінімальний термін.
  •  Експрес-кредит (від 2000 до 8000 гривен). Цей вид кредиту популярний серед підприємців, що ведуть бізнес в мережі.

Кредити у особливо великих розмірах (до 200 000 гривень). Для отримання такої суми знадобляться офіційна заява і серйозніші гарантії : паспорт, поручитель і його паспортні дані, звернутися можна в Альфа-Банк, ПриватБанк, ПУМБ і ін.

Таким чином, онлайн-кредит зручний у тому випадку, якщо ви ведете бізнес в мережі або якщо знадобився терміновий платіж у форс-мажорних обставинах. У інших ситуаціях вигідніше звернутися за споживчим кредитуванням в звичайний банк.