З кожним роком кредити онлайн є усе більш поширеною формою грошової позики для здійснення різних покупок. Оформити позику онлайн в інтернеті стало простіше, а через  величезну конкуренцію банківських установ на ринку - процентні ставки значно знизилися.

Ця послуга зручна в оформленні, а виплату кредиту можна розтягнути на різні тимчасові терміни - це допомагає фінансово і психологічно комфортно повертати борг. Проте існує ряд причин, по яких фінансові організації відмовляють у видачі грошових коштів.

Відмова у видачі кредиту, підстави:

1. Низький заробіток клієнта є найбільш поширеним чинником відмови в кредиті онлайн. Сума доходу повинна перевищувати щомісячний платіж на 30-50%.

2. Вік клієнта. Фінансова установа може відмовити особам що не досяг 23 років, а так само після 35 років.

3. Відсутність офіційно оформленої роботи відповідно до трудового стажу. В даному випадку є можливість стати юридичною особою (відкриття ТОВ) або оформити ПП.

4. Фінансова організація має право відмовити у видачі кредиту, якщо клієнт має недостатній трудовий стаж. Термін роботи на останньому робочому місці повинен складати не менше 6 місяців.

5. Якщо клієнт має два або більше за кредити. Навіть якщо виплата усіх боргів здійснюється справно, існує ризик, що через велику кількість фінансових виплат людина не зможе погасити онлайн кредит.

6. Погана кредитна історія. Деякі фінансові організації видають онлайн кредит в таких випадках, але під велику процентну ставку.

7. Особиста оцінка клієнта працівником фінансової організації.

8. У фінансовій установі йде оновлення баз даних.

9. Наявність судимості у позичальника. Ця інформація підтверджується за місцем проживання дільничним.

10. Відсутність підключеної послуги інтернет-платежі, цю послугу можна підключити у відділенні банку. Клієнти ПриватБанку мають можливість підключити послугу самостійно, скориставшись особистим акаунтом на сайті Приват24, для цього слід зайти в розділ "Управління картою/рахунком", вибрати рядок "Ліміти", далі "Оплата в Інтернет".

11. Баланс карти - негативний або нульовий. Позичальник повинен підтвердити, що банківська карта є його особистою, для цього система списує вказану в SMS суму (при підключеній послуги SMS - banking), далі вона має бути підтверджена клієнтом і автоматично повернена на карту. Сума є довільною і складає від 1 до 5 гривен.

Щоб не отримати відмову у видачі онлайн кредиту, слід уважно вивчити ці пункти. Офіційна робота, позитивна кредитна історія, відсутність двох і більше кредитів - найбільш відповідний варіант. У інших випадках клієнт може розраховувати на отримання кредиту з великою процентною ставкою. Існує можливість поліпшити погану кредитну історію за допомогою збільшення офіційного доходу і мікро-позик. Під час оформлення анкети слід бути уважним, заповнювати дані коректно і зрозуміло. На питання працівника фінансової установи слід відповідати тільки правду.