Були підведені підсумки акції "Здійснюй мрії до новорічних свят!" від "Альфа-Банку" і "Укрсоцбанку". Сотні українців отримали за оформлення кредиту готівкою телевізор в подарунок.

Головною і єдиною умовою участі в акції було оформлення кредиту в Альфа-Банку готівкою на суму від 25 тисяч гривень в період з 21 листопада до 22 січня.

В суботу, 11 лютого відбулося урочисте вручення подарунків - плазмового телевізора, щасливчикам новорічної акції.

Окремий розіграш проводився в кожному відділенні в Україні. Наприклад, в Харкові телевізор виграли дев'ять чоловік. Всього в акції брали участь більше сотні відділень. Директор Харківського відділення "Альфа-Банку" №8 Леся Бойко розповів про особливості проведення розіграшу призів. Претенденти зі списку були обрані спеціальною програмою.

Взагалі у банку досить часто проводять акції з врученням цінних подарунків і призів для своїх клієнтів. Приємно, що навіть люди, що оформляють кредит, можуть поєднати корисне з приємним: рішення фінансових труднощів з отриманням приємного сюрпризу.

 

У банку не лише надають якісні послуги, але і роблять все для того, щоб зарядити позитивними емоціями клієнтів. У "Альфа-Банку" швидко оформляють кредити, безкоштовно підключають сервіс "My Alfa - Bank" і надають можливість дострокового погашення позики на вигідних умовах і без штрафних санкцій.

Чомусь склалося враження, що в усіх мікрофінансових організаціях отримати кредит дуже просто, а в усіх банках - практично нереально. Але в "Альфа-Банку" успішно розвіюють цей стереотип.

У фінансовій установі цінують час клієнтів, тому умови отримання кредиту максимально прості. Від позичальника потрібно надання мінімального пакету документів, поручителі і застава зовсім не потрібні. Рішення про те, чи видавати кредит, займає до 1 години.