До кінця січня 2017 року працездатність банку абсолютно прийшла до норми, банк на колишніх позиціях по роботі з фізичними особами, малим і середнім бізнесом, сектор по роботі з корпоративними клієнтами навіть виріс завдяки появі в якості нових клієнтів місцевих бюджетів.

Варто згадати, що після націоналізації "Привату", в грудні 2016 року зафіксували падіння пасивів майже на 30 мільярдів гривень. Для того, щоб підтримати банк, з бюджету України виділили 116,8 мільярдів гривень.

Зараз у банку 109 мільярдів гривень ліквідних активів. Вони покривають 63% усіх зобов'язань, і це є найбільш високим показником по ліквідності банку за усю його історію.

Андрій Терещенко - директор головного регіонального управління "ПриватБанку" в Харківській області розповів, що "ПриватБанк" відновив у банківській сфері свої лідируючі позиції. Завдяки цьому була розроблена стратегія по розвитку на 2017 рік. Основними напрямами діяльності стала робота з фізичними особами, підприємцями, малим бізнесом і середнім.

Цього року, зокрема, планують направити 5 мільярдів гривень на кредитування малого і середнього бізнесу. Для кредитування корпоративного сектора планується виділити стільки ж. А для фізичних осіб - збільшити розмір кредитного ліміту в два рази. В сумі це складає більше 1 мільярда гривень.

У "ПриватБанку" сьогодні обслуговують 60% зарплатних проектів. Банкіри планують збільшити до кінця року цю цифру до 75%.

Минулого року почали реалізацію програми "Країна успішного бізнесу" (КУБ). Вона розроблена для підприємців, і, завдяки ній, створили близько 300 тисяч робочих місць.