Завдяки оновленню технології, можливе оформлення "теплих" кредитів через Інтернет, не надаючи паперові документи і довідки. Фінансування проектів енергоефективності за програмою складе 400 мільйонів гривень.

Кількість користувачів інтернет-банкінгом "Приват24" збільшилася за минулий рік в 7 разів, це складає 23% від загальної кількості клієнтів. Одним з основних напрямів роботи співробітників банку є навчання клієнтів використанню банківських технологій. Цього року планується навчання близько півмільйона чоловік. Ці люди зможуть самі оплачувати комунальні послуги, покупки в Інтернеті, відправляти грошові перекази і відкривати депозити, поповнювати рахунок, використати багато інших можливостей банку не виходячи з дому.

Послуга "Персональний банкір" вже стала звичною для більшої частини клієнтів. За Вашим дорученням персональний банкір здійснює будь-які банківські операції. Відповідати він повинен на Ваш дзвінок 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Андрій Терещенко розповів, що до кінця 2018 року персональний банкір буде у кожного клієнта.

У "ПриватБанку" досить амбітні плани по розвитку: відкриття цього року 63 нових відділень в Україні, відкриття тисяч терміналів, які дозволятимуть не лише провести необхідні платежі, але і вчинити обмін валют.

У різних містах реалізуються нові цікаві проекти. Наприклад, в Харкові в 2017 році планується реалізації пілотного проекту - по установці ресайклингових банкоматів у великих супермаркетах міста. Такі банкомати є перспективним напрямом сфери фінансового самообслуговування. Вони дозволяють і приймати готівку, і видавати їх. Купюри, які вносять одні клієнти, можуть бути видані іншим. Завдяки цьому навантаження на касові центри і інкасацію знизиться у декілька разів.