Фінансові аналітики останнім часом відмічають надзвичайну популярність серед українців онлайн позик. Їх надають фінансові установи. Це не дивно, людині не потрібно витрачати час на відвідування банку і збір документів.

Для того, щоб отримати онлайн кредит, необхідно зайти на сайт фінансової установи, оформити заявку, виконати усі вимоги. У разі схвалення заявки, працівник банку передзвонить Вам і скаже про рішення банку.

За цю зручність потрібно платити: такі кредити обходяться набагато дорожче, ніж споживчі або готывкою. Це пов'язано з ризиками для банківської установи, адже невідомо, наскільки позичальник відповідальний.

Фінансові установи іноді запрошують своїх клієнтів безпосередньо до установи для підписання договору.

Онлайн позики видають на не занадто великі суми. Якщо позичальник давній клієнт банку, у нього позитивна історія, він має право розраховувати на більшу суму кредиту і нижчу процентну ставку. Заявки на видачу кредитів розглядають досить швидко, це займає не більше трьох днів.

Для того, щоб отримати кредит, необхідно зайти на сайт банківського сервісу, обрати потрібний пункт. Після з'явиться форма заявки, яка містить певне число питань. На них треба відповідати чесно, нічого не приховувати, сенсу в цьому немає ніякого.

Деякі позичальники приховують свій справжній номер телефону, побоюючись шахраїв. Але працівники банку не матимуть можливості повідомити людины, яке рішення вони прийняли. В якості альтернативи може послужити електронна пошта.

Для того, щоб отримати кредит, треба бути зареєстрованим в якійсь з платіжних систем. Для оформлення в якійсь платіжній системі може знадобитися скан паспорту.