Кредитка в ПриватБанку доступна з віку 18 років. На карті Универсальна Голд, кредитний ліміт до 75000грн. Основна умова - вчасна оплата відсотків.

Кредитка ПриватБанку

Прочиттати умови та оформити кредитку в ПриватБанку можна онлайн. Кредитні карти стали прекрасною замыною стандартному займу у знайомих в том випадку, коли раптом виникає необхідність в деякій сумі грошей. Причому кредитні карти ПриватБанку дозволяють не турбуватись про виплату відсотків. У тому випадку, коли знята з картки сума повертається у зазначений термін, відсотки на неї не нараховуються. Таким чином, кредитна карта ПриватБанку є прекрасним резервним фондом, який прийде на допомогу у разі виникнення непередбаченої ситуації.

Карта «Универсальная Gold» - международная платежная карта ПриватБанка

Дуже зручна міні кредитка (ПриватБанк) на відпочинку: якщо ліміт готівки виявляється з якоїсь причини вичерпаним, вона дозволить швидко вирішити проблему, що виникла. Кредитка від ПриватБанку не потребує постійних походів до банкомату – її приймають до оплати більшість магазинів та аптек по всій теріторії країни. Ті, хто ще вагається в зручності такої послуги, завжди можуть ознайомитись з думкою інших людей, що висловили її на численних форумах. Для цього достатньо ввести в пошуковий рядок запит: «кредитка ПриватБанк відгуки».

Кредитна картка ПриватБанку

Є ще один цікавий момент. Якщо більшість пластикових кредитних карт – просто засоби оплати, то кредитки ПриватБанку можуть бути стильним аксесуаром. Яскравим зразком служить міні кредитка ПриватБанку, яка є прекрасним подарунком, одночасно корисним и солідним (як і сам ПриватБанк). Міні кредитка відрізняється від основної лінії пластикових карток ще і розмірами, так що разом з нею можна подарувати і оригінальний чохол.

Замовити кредитні картки ПриватБанку можна як безпосередньо у відділенні, так і через Інтернет (наприклад, в особистому кабінеті  Приват24). Збільшити ліміт кредитки ПриватБанку, можна за телефоном або через інтернет-банкінг. У наш час кредитна карта активно використовується більшістю міського населення завдяки виключній простоті використання и багатьом перевагам перед традиційними способами займу, які надає клієнтам ПриватБанк. Кредитні картки дозволяють більш повно розпоряджатись готівковим капіталом и служать прекрасним резервом.

Кредитна карта (ПриватБанк) дає доступдо кридитного ліміту, який залежить від суми доходів клієнта. При цьому кредитка ПриватБанку, відгуки про яку можна прочитати на багатьох ресурсах, може бути поповнена не тільки безпосередньо у відділенні банку. Зручним способом повернення коштів є автоматичний платіж з іншої карти. ПриватБанк, кредитна карта якого є зручним варіантом оплати товарів та послугг, дає можливість поповнити її і через систему Приват24, не звертаючись до відділення банку.